2703
2553
عنوان

استوری دختر خاله روانیم* عکس

964 بازدید | 59 پست

امروز  خاله اینا اومده بودن خونه ی ما  مامان منم گفتش توهم بیا میخوایم کیک و اش درست کنیم توهم بیا حال و هوات عوض شه دختر خالتم هست شوهر منم سرکار بود حوصلم سر رفته بود دیگه رفتم دختر خالم یه شومیز خوشکل پوشیده بود خداوکیلی خیلی قشنگ بود ازش پرسیدم کجا خریدی چند خریدی گفت عمم از ترکیه آورده برام قشنگ پاشد رفت منم دهنم باز مونده بود این چه مرگشه هیچی نگفتم دیگه اصلا باهاش حرف نزدم يعني چی آخه یکی ازت یچیزی بپرسه با منت پاشی بری خیلی بهم برخورد حالا الان نگاه کردم دیدم یا خدا واسه من استوری گذاشته نمیدونم بخندم يا گریه کنم از تباه بودنش دهنم بازهههه آخه چشه😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خب سوال كردي جواب داده ديگه

بد جواب داد؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

وای نه😳😦

گاه دلم میگیرد، از حرف هایی که در شانم نیست، از صداقتم که هیچکس لایق آن نیست...گاه دلم تنگ میشود، برای وعده هایی که میدانستم نیست، اما برای دلخوشیم کافی بود...گاه دلم میگیرد از سادگی هایم،. گاه دلم میسوزد برای وفاداری هایم...گاه دلم میسوزد برای اشکهایم،.گاه دلم میگیرد از روزگاری که در آنم... انقدر صبور بوده ام ، آنقدر تحمل کرده ام ، که خستگی های عمرم روی قلبم سنگینی میکند، هیچکس هم مدال افتخار صبوری بر گردنم نیاویخت ،،، من فقط گرفتار یک عادت لعنتی شدم که در چشم دیگران وظیفه ای بیش نبود، و چقدر دیر فهمیدم صبوری که از حد بگذرد باران حماقت بر سرت آوار میشود..................این نبود آنچه در انتظارش بودم💔
2706