2733
2734

عشقی توش نبود .البته باتوجه ب زندگی داعون همون موقعه میدونستم دوست داشتنی در کار نیس 

ولی الان دیگ میفهم ن تنها دوست داشتن بلکه سراسر تنفر بود 

وخیلی حالم بد میشه ازاین فکر😔

تو ۸ سال زندگی ففط سردی وسردی وسردی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ار دقیقا نصیب گرگ بیابون نکنه😭

غصه نخور عزیزم انشالله مشکلت حل بشه خدا به دلت آرامش بده🥺🥺🥺🥺

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
حس خیلی بدیه  ولی اگر این حس ادامه پیدا کنه و یا دنبال راه چاره نبود واقعا باختنه

دیگ ترکم کرد رفت 

فک میکردم وجدان انسانی داره واندازه ی انسان مهم واسش ولی فهمیدم کینه داره ادم ب کسی کینه وتنفر داره دیگ اندازه عریبه ام اهمیت نمیده

2738
بجای عزاداری کردن به فکر چاره باش. به کمک مشاور اوضاعو تغییر بده. 

باید دورشبگدره مثل مرگ ک ادم باید سرد بشه ک حالش خوب بشه منم باید سرد بشم یادم بره 

۸سال عمر کم چیزی نیس

دیگ ترکم کرد رفت  فک میکردم وجدان انسانی داره واندازه ی انسان مهم واسش ولی فهمیدم کینه داره اد ...

رفتنی بالاخره ی روز میره

همین حالا هم که رفته خدا رو شکر

عزیزم فقط خواستم بهت بگم افکار و احساساتت رو سرکوب نکن 

ممکنه ی مدت ناراحتی بکشی ولی دیگه باید روی پای خودت وایسی. 

امیدوارم زودتر خودت رو پیدا کنی. 

حتما هم مشاوره برو.

باید دورشبگدره مثل مرگ ک ادم باید سرد بشه ک حالش خوب بشه منم باید سرد بشم یادم بره  ۸سال عمر ک ...

برای من ۱۱ ساله، با دوتا بچه ،امروز گفت نمیخوامت برای ی عن که خدا ازش نگزره ،گفت نمیخوامت به همین اسونی.......😔

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
رفتنی بالاخره ی روز میره همین حالا هم که رفته خدا رو شکر عزیزم فقط خواستم بهت بگم افکار و احساساتت ...

مرسی عزیزم کاش زودتر همجوره میرفت ک برسم ب درمان خودم

2706