2733
2734
عنوان

اگه جای من باشید این از خودگذشتگی رو می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 60 پست
خوب ۲۰۰ تومنو بگیر ۱۵-10 تومنشم بده یه مبل معمولی

اخه 17 تومن ازش باید بدیم واسه خرید اوراق.10 15 هم مبل بخرم چیزی نمیمونه.

تازه من یه اخلاق گندی دارم میگم یا نخرم مبل یا یه چیز متوسط به بالا.کلا تو هر چیز همینم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قسطش 3200 هست.12 ساله. شوهرمم میگه تیکه تیکه بسازیم ولی واقعا فکر نمیکنم بشه.

خب تو بخودی وام سنگین برداری چندین سال زیر قسط و بدهی هستی،و نمیتونی مبل یا وسیله دیگه ای عوض کنی،درصورتی که اینا جیزایی هستن که روزانه میبینشون و خیلیییی روی روحیه ات تاثیر داره،تا خونه ای که شاید هفته ای یه بار بری سر بزنی

حال دلت اگه خوب تباشه،نمیتونی سنگینی فشار قسط و بدهی رو هم تحمل کنی

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
اخه 17 تومن ازش باید بدیم واسه خرید اوراق.10 15 هم مبل بخرم چیزی نمیمونه. تازه من یه اخلاق گندی دار ...

اخلاق گندتو تغییر بده 😅😅 این بهترین فکری بود که به ذهنم رسید ☺

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
اونجارو دیر یا زود باید بستزیم.امرکز بیرون بکدم ویلاهای مردمو میدیدم دلم میرفت

پس هیچی دیگه

خونه روستایی😍

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻
اگه خودتون خونه دارید و خونه دوم میخواین به عنوان ویلا تو روستا بسازید،هم هزینه ساخت و هم هزینه نگهد ...

خونمون هم کوچیکه اتفاقا.

ولی اهل بیرون رفتن هستیم.خسته شدیم از اینکه هر بار گفتیم بچرو کجا ببریم بازی کنه.اپارتمان مثل قفسه.تو حیاطم یه دیقه نمیتونن برن بچه ها تو اپارتمان.

بعدها خونه هم ارزش پیدا می کنه دیگه.

2738
اخه بخام از روش پول وردارم کم میاریم حتی همون 15 تومن😂😂

حالا تا یکی دو سال دیگه خدا بزرگه، شاید مصالح ارزون شد، شاید بهتون از جایی پول رسید، چه‌می‌دونم 😊

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اره درست میگید اینم حرفیه.مبلام واقعا خستم کردن.مخصوصا که تیره هستن

منم کلی وسیله هام نیاز به تغییر داشت

و هی میگفتم بذار خونه بخرم بعد عوض کنم،ولی خونه گیرمون نمیومد 

واقعا روح و روانم خسته بود از زندگی و خونه

دیگه گفتم تا وی صبر کنم،همه چیزامو نو کردم،بعدش با عشق تو خونه میچرخیدم بخدا

کیف میکردم صبح پاشم به خونه زندگیم برسم

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
خوب توضیح ندادم نه؟ در کل این میشه که مبل بخرم بعد ده سال یا وام بگیرم واسه ساخت خونه ی نقلی تو روس ...

خونه تو روستا میخوای چیکار؟

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2706