2733
2734
عنوان

متخصصین ازدواج نظر بدین

616 بازدید | 58 پست

بچه ها من در مورد معیارهای ازدواج با یک مشاور صحبت کردم ایشون گفتند ملاک هاتونو به دو دسته تقسیم کنین دسته اول که خط قرمز شماست و دسته دوم که قابل بحث هستند 

من از ایشون در مورد به دل نشستن پرسیدم گفتند به دل نشستن معنی نداره شما منطقی و براساس معیار جلو میرین و اگه کسی باشه که معیارهای شما رو داره و احساسی نپسندیدین میشه کمال گرایی

به نظرتون درسته؟

من خودم تا الان این قضیه به دل نشستن خیلی برام مهم بوده 

صرفا ظاهر منظورم نیست ظاهر و رفتار و‌گفتار 

یک برآیند کلی

در وهله اول علاقه مهمه 

منظور مشاور این بود که شما باید در کنار احساستون نسبت بهش باید با منطق پیش برید 

ارزشاتونو پیدا کنید و در نظر بگیرید 

یعنی اگر بدون منطق و شناخت بخوایی تصمیم بگیری علاقه هیچ معنی ای نمیده تهش ممکنه زیاد خوشبخت نشید یا حتی شکست

کاربر اقا هستم . اینجا هستم تا بتونم تجربیاتم و اطلاعاتم را در اختیارتون قرار بدم پس خوشحال میشم تا بتونم کمکی کرده باشم و هر سوالی داشته باشید بنده در خدمتتونم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه بابا چرت میگهههه تو میخوای ی عمر باهاش زندگی کنییی بخوری بخوابی میخوای از 24 ساعت همیشه ببینیش مگه میشه به دلت نشنینه و ازدواج کنه صرفا برا موقعیتش و عقلانییی؟؟؟؟؟؟؟اصلا نمیشه ازدواج بدون عشق شکسته و پوچی

پزشک  اندکی روانشناس عاشق زندگی و لبخند مردم ... دغدغه مند 
2738

بعضی روانشناسا همچين تو این علم غرق شدن، انگار برای ربات دارن مشاوره ميدن

بنظر منم به دل نشستن خیلی مهمه، طبق تجربه ای که تو زندگیم داشتم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

باید به دلت بشینه اول در کاغذ بنویس چه کسی به دلت می شینه از نوع واکنش در برابر موقعیت های مختلف اش چی باشه تا نوع عقیده و تفکر تا حتی نوع صورت لوزی مربعی کشیده گرد کدوم

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 
تو میخای زندگی کنی نه روانشناس من که تا کسی به دلم نشینه سراع بقیه ویژگیاش نمیرم

آخه بقیه میگن سخت میگیری واسه همین تصمیم گرفتم با یکی در موردش مشورت کنم که نظرشون اینطور بود

تو میخای زندگی کنی نه روانشناس من که تا کسی به دلم نشینه سراع بقیه ویژگیاش نمیرم

اون روان شنانه اصلا حالیش نیست طرف رو درک نمی کنه که انتخاب کسی که به دلت نشینه سخته چون هم پول داره پس بهتر دستش بازه برای انتخاب

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 
در وهله اول علاقه مهمه  منظور مشاور این بود که شما باید در کنار احساستون نسبت بهش باید با منطق ...

نه 

ایشون نظرشون این بود که به دل نشستن در خواستگار سنتی معنی نداره طرف اگه ملاک های دسته اول شما رو داره اکی هست

2706