2726
عنوان

میخوام زیارت عاشورا بخونم 🙃💞

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 470 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دعا کن اسمم زهراست مشکلاتم حل بشن به آرامش برسم بابامگه من از این دنیا چی میخوام یه تن سالمو یه ...

چشم عزیزم روی چشم 

ان شاءالله حل میشه واسه ات از خدا یه زندگی سرشار از آرامش می خوام 😊🤲

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
لطفا برای حاجت دل دوستام هم دعا کن ممنون @سمامحمدی     @شولا۹۹     @نیل ...

سلام عزیزم مرسی که همیشه به یادمی گلم 💚🧡💛❤

انشالله که استارتر به حاجت دلشون برسن 

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت 

سلام عزیزم حاجت روا شی ان شاءالله

التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
سلام عزیزم حاجت روا شی ان شاءالله التماس دعا اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام آبجی جان یادت کردم  خیالت راحت 

محتاج هستیم به دعا 😊💞

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
سلام آبجی جان یادت کردم  خیالت راحت  محتاج هستیم به دعا 😊💞

فدات شم مرسی خواهری ، دلت شاد

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2706