2737
2734

کولر گازی دارن 

دیشب مهمونی زنونه  مردونه بود ما تو حال بودیم 

مردا توی پذیرایی 

بعد خانم کولر رو ده دقیقه روشن کرد و زرتی پسرش پرید خاموشش  کرد

گرم بود حسابی اونم بخاطر گرمای اجاق خوراک پزی و ...

پسرمم مدام بی تابی میکرد 

بهش گفتم میشه کولر رو روشن کنی یکم خنک شه گفتش شما لباساتون کلفته اینا چیه پوشیدین باید نخی بپوشین بعد زد خودشو به اون راه

یه ساعت بعد پرسیدم دوباره گفت خیلی هزینش زیاده نمیشه دیگه هی روشنش کنیم پول برقش سربه فلک میکشه

مدام پسرمم بهونه میگرفت منم هی میبرم با آب صورتشو میشستم 

لباسامون هم معمولی بود 

نه خودشو دخترم پسرش با رکابی بودن من که نمیتونستم لخت شم اونجا پسرش بزرگه 

فقط خودخوری کردم 

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم میگه باید خودت میرفتی روشن میکردی از اونا اجازه نمیگرفتی شما باشید این کارو میکنید؟؟

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾
2731
2738

خدایا منو ور دار شوشو  ؟؟؟

با زندگی دعوام شد کسی نیمد جدامون کنه🚶🏻🕳️          ‌               من حوصله بحث کردن ندارم حرفمو میزنم میرم برام مهم نیس چی دربارم فک میکنی چی میخای بگی در ضمن مخالفی ریپ نزن ❌❌❌❌ کامنت تو شخصیتتو نشون میده 🙂🙌🏻 پس با کامنتت عقده ای بودنتو بهم ثابت نکن 😂🙌🏻❌

وا مهمونو باید همه جوره تامین کرد اگه عرضه نداره بیخود میکنه دعوت میکنه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

چ خسیس 

میگفتی تو لختی منم پاشم لخت شم؟خجالت میکشید مرتیکه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
شوهرم میگه باید خودت میرفتی روشن میکردی از اونا اجازه نمیگرفتی شما باشید این کارو میکنید؟؟

اره میکردم

چ خسیسه وقتی نداره مجبور نیس گازی بذاره 

وزن اولیه 44😐هدف اول 47😅هدف دوم 50😍من میتونم.... 

نه اصلا همينم مونده هزارتا حرف پشت سرم بزنن

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
2706