2733
2734
عنوان

دلم واسه بابام سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 39 پست
ای بابا نگو  مردا هم دل دارن

اگه باباش خوب بود که مامانش جدا نمیشد

توی جامعه ای که اسم مطلقه بودن بد هست وقتی زن جدا میشه یعنی به ته خط رسیده

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
چرا طلاق گرفتن مادرت چند سالشه خودت چند سالته 

مادرم۴۷من۲۱. چون بابام بیخیال بود تلاشی نمیکرد واس زندگی.همش کتک و دعوا.خونه هم نداریم همش چندسال میریم تو ی اتاق کدچیک مامانجونی کسی زندکی میکردیم عین خیالش نبود اجاره کنه جایی.الانم پیش مامانجون مادریم زندگی میکنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره مامانت خرج زندگی رو از کجا میاره با بچه فلج اگه اشکی هست باید برا خواهرت ریخته بشه خدا شفاش ب ...

خودم کار میکنم مامانمم قبلا سرکار میرفت الان پاهاش درده نمیتونه.کلی قسط و وامو ‌.....هوف

مادرم۴۷من۲۱. چون بابام بیخیال بود تلاشی نمیکرد واس زندگی.همش کتک و دعوا.خونه هم نداریم همش چندسال می ...

عزیزم خدا همه تونو در پناه خودش حفظ کنه مادرتم زن قوی بوده شمارو با خودش نگه داشته ناراحت باش خدا بزرگه 

2728
خودم کار میکنم مامانمم قبلا سرکار میرفت الان پاهاش درده نمیتونه.کلی قسط و وامو ‌.....هوف

خدا به پولی که در میاری برکت بده تو یه شیر دختری من دستت رو می بوسم الهی هیچ وقت غم نبینی 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
فدات عزیزدلم مرسی

خدا نکنه واقعا دخترایی مثل شما می بینم خجالت میکشم شما الان وقت جونی تونه اما زحمت می کشید کار می کنید برا خانواده 

ان شالله خدا به بابات کمک کنه بره سرکار مسئولیت پذر بشه خرج شما ها رو بده تو دیگه کار نکنی خوشبخت باشی 🌹

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738
خدا نکنه واقعا دخترایی مثل شما می بینم خجالت میکشم شما الان وقت جونی تونه اما زحمت می کشید کار می کن ...

بابام کار میکنه تو اژانس پول ایزی لایفو دارو اجبمو میده فقط.ولی بازم گرونع همینا.ولی خب همین ک میتونم خودم کارکنم سالمم بازم شکر.ممنونم گلممم

بابام کار میکنه تو اژانس پول ایزی لایفو دارو اجبمو میده فقط.ولی بازم گرونع همینا.ولی خب همین ک میتون ...

😢خدا به کسانی که جامعه رو اینطور کردن همه چیزو گرون کردن لعنت کنه 

اره بخدا 

اگه این همع گرونی نبود شاید پدزومادرتم جدا نمی شدن 😢

2706