2733
2734

داشتم فکر میکردم اگه من تو دوران عقدم،یعنی سال 91و 92 با نی نی سایت آشنا شده بودم حتما حتما تو اون دوران از همسرم جدا میشدم.

ولی خب جایی مثل نی نی سایت نداشتم ک هم درد دل کنم و هم کسی باشه بی طرف نظر بده.

مونده بودم بین همسرم و خونوادشو خونوادم و هرکسم فقط حق رو ب خودش میداد.

چ دوران بدی رو گذروندم و هیچکس درست راهنماییم نمیکرد.

ولی اگه اون موقه نی نی سایت رو میشناختم، حتما یجور دیگه برا ادامه زندگیم با همسرم تصمیم میگرفتم.

الان حدود هشت نه سال گذشته و دیگه دو سه سالی هست زندگیم ب تعادل رسیده و تقریبا راضیم ولی بازم گاهی میگم میشد جور دیگه ادامه داد زندگی رو.

شما نظرتون چیه.

بنظرتون نی نی سایت چ تاثیری داره تو تصمیمات زندگی.

اینکه خیلیا توصیه ب صبر و تحمل و ادامه ی زندگی میکنن، یا اینکه خیلیا پیشنهاد جدایی میدن، کدومش خوبه، 

بنظرتون کسی با پیشنهاد نی نی سایتیا زندگیشو تغییر داده؟

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ادم ذهنش باز میشه یه چیزایی میشنوه که تو دنیای واقعی یک درصدم احتمال وقوع نمیده 🔫🐴🔫🐴🔫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

دقیقا 

منم میگم اگر قبل بچه دار شدنم اشنا میشدم شاید از همسرم بچه دار نمیشدم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب پس خداروشکر 

اگه می اومدی کسی بهت نمیگفت طلاق بگیری بهت راه کار میدادن

به چشم سرگرمی بهش نگاه میکنم

دوستای خوبیم پیدا کردم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ب نظرم نظرهایی ک میدن تاثیرگذاره رو تصمیماتمون... ولی درست یا غلط بودنشونو نمیدونم... هیچکس همه واقعیت و شرایط رو نمیدونه ک بتونه نظر درست بده

No Love...🙂 خدا جونم عاشقتممممم💚😍
ادم ذهنش باز نمیشه یه چیزایی میشنوه که تو دنیای واقعی یک درصدم احتمال وقوع نمیده 🔫🐴🔫🐴🔫

حالا ب اونا کار ندارم.

ولی زندگی خودم رو نگاه میکنم و تاپیک مشکلات نی نی سایتیارو میبینم، فکر میکنم اگر من اون موقع تی نی سایت رو داشتم کلی روش زندگیم فرق میکرد 

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738
دقیقا  منم میگم اگر قبل بچه دار شدنم اشنا میشدم شاید از همسرم بچه دار نمیشدم

آره خیلی ذهنم بسته بود من.

ولی من هیچوقت اینجا نظر نخواستم

چون نمیدونم کسی که پشت این کاربریا نشسته کیه چه طرز فکری داره خودش داره چه مدلی زندگی میکنه

ترجیح میدم از ادمای باتجربه اطرافم مشورت بگیرم تا سایت

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اگر ناچار باشی باید بسازی و بسوزی

تو عقد ک ناچار نبودم، نه بچه ای نه چیزی.

اینجا انرژیش زیاده ،البته بافت نی نی سایت و پیام رسانیش افتضاحه

به نظرم خوبه ک از دیدگاهای مختلف استفاده کرد و در اخر تصمیم درست رو گرفت

مرا در واپسین روزها بیاد آور...                                                  شب میشه این صبح،باز میشه این در..
متاسفانه چیزایی که میگن تو جامعه اتفاق میوفته 😑

آدم ذهنش باز میشه😶😶😶

چرا نوشتم نمیشه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706