2733
2734
عنوان

وای به دادم برسیدددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 29 پست
واا . چرا الکی رو بچه ات عیب میزاری اگه فک میکنی مشکل داره ببرش دکتر . اینجا هر کسی میاد یه نظری,رو ...

وای دلم ریخته مثلا زن عموش میگه چ لاک خوشگلی زدی سریع نگاناخونش میکنه باذوق میگه اره خوشگله مامانم خریده بعد تاصداش کنی جواب میده میاد هرچی بخری براش زودتشکرمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دلم ریخته مثلا زن عموش میگه چ لاک خوشگلی زدی سریع نگاناخونش میکنه باذوق میگه اره خوشگله مامانم خ ...

ببین عزیزم! اصلا خودتو نگران نکن، پسرم ۷ سالشه و تا ۳ سال پیش به ندرت حرف میزد، تا ۲ سال پیش همش کلماتو تکرار میکرد.

بردمش دکتر روانشناس، گفت خیلی هوشش بالاست، ولی چون تمرکز نداره نمیتونه درست ازش استفاده کنه.

چند تا قرص نوشت و خورد، و حالا مثل بلبل حرف میزنه و امروز هم با نمرات خوب، کلاس اولشو قبول شد

وای دلم ریخته مثلا زن عموش میگه چ لاک خوشگلی زدی سریع نگاناخونش میکنه باذوق میگه اره خوشگله مامانم خ ...

خوب پس نگران چی هستی. ارتباطش با دیگران چطوره? 

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
2731
ببین عزیزم! اصلا خودتو نگران نکن، پسرم ۷ سالشه و تا ۳ سال پیش به ندرت حرف میزد، تا ۲ سال پیش همش کلم ...

وای راست میگی پس ببرمش روانپزشک تا گفتاردرمان خداروشکربرا گل پسرت

اره

پسرمنم عادت داشت گوشی هرکی زنگ میخورد باید جواب میداده خوب حرفش تموم میشد میداد حالا بچه تربود بلدم نبود حرف بزنه باید اوک الو میکرد هرچیم میگفتم برندار گوش نمیکرد الان دستم بند باشه باید بگم بردارتا گوش کنه اگه نه دست نمیزنه بیخودی نگرانی

هیچ وقت کسی تامقام خدای بالا نبر..میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه 
پسرمنم عادت داشت گوشی هرکی زنگ میخورد باید جواب میداده خوب حرفش تموم میشد میداد حالا بچه تربود بلدم ...

دخترم گوشی زنگ بخوره دستش باشه باصدای بلندمیادمیده مامان داره زنگ میخوره من که جواب بدم بدونه باباشه یا زن عمو اینا میگه بده حرف بزنم 

2738
دخترم گوشی زنگ بخوره دستش باشه باصدای بلندمیادمیده مامان داره زنگ میخوره من که جواب بدم بدونه باباشه ...

مال من کلان خودش حرف میزد بعضی وقتها خودش تماس میگرفت عین بلبل حرف میزد زنعمو دوست هرکی ولی رو در رو خیلی خجالتی بود حرف نمیزد اصلان باورت نمیشد این همون پسر با ادب پرو هست که الان خجالت میکشه سلام بده ولی الان ۵ سالش شده ماشاا روابط اجتماعیش اوکی شده رو در رو راحت حرف میزنه خانومهای که میگن اوتیسم فلان گوش نکن بیخودی خودت نترسون 

مال من کلان خودش حرف میزد بعضی وقتها خودش تماس میگرفت عین بلبل حرف میزد زنعمو دوست هرکی ولی رو در رو ...

بخدا از دیروز افتاده تاجونم تمام استخونام دردمیکنه از استرس وای اصلا خیلی مستاصلم خیلی بهم ریختم رو در رو هم خیلی مچ میشه با فامیل مثلا خب گاهی دوست نداره یا خجالت میکشه بره پیش عموش وغیره که زبان بچگانه عموش کمه با پدربزرگاو خانمهای فامیل زود دوست میشه ولی مثلا میگن ی سوالاتی میپرسن بلد نیست جواب بده یادس وپاشکسته میگه سوال مثل غذا وشیرواینامیخوری خوب جواب میده مثلا رفته بودی کجا نمیدونه یا دس پاشکسته میگه

بخدا از دیروز افتاده تاجونم تمام استخونام دردمیکنه از استرس وای اصلا خیلی مستاصلم خیلی بهم ریختم رو ...

بخدا حساس شدی به وقتش عین بلبل جوابتو داد میخوای بگی وای بسه دیگه یک کلمه پرسیدم نیم ساعته جواب میدی 

2706