2733
2734

امتحانا حضوری کردین از استرس تا ۳ نیم شب میخوندم دوباره ۶ ده کم پاشدم خوندم 

اومدم خونه تا همین الان افتادم گبج و منک خواب🥺🥺 خیلی بدین اینجوری اذیتمون میکنید

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

حضوری مگه چشه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حضوری مگه چشه

۰شه؟؟؟؟ 

اول اینکه کرونا هست با جونمون بازی میکنن 

دوم اینکه با اون وضع درس دادن کسی چیزی نفهمید فقط در حد بخون نیوفتیم یعنی واقعا نظرت اینه حضوری چشه؟؟؟ این همه ما استرس بکشیم ک شما بگی چشه...🙃🙂 

نگا توروهدا پشت وانه های ما

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738
كلاسا حضورى نبوده  ظلمه امتحانا حضورى باشه حالا جدا از اين حرفا توى اين شرايط كرونايى نميدونم ...

خیلیا اره مث مامان دوست من

۰شه؟؟؟؟  اول اینکه کرونا هست با جونمون بازی میکنن  دوم اینکه با اون وضع درس داد ...

شما از استرسی ک داری بیشتر مریض میشی تا کرونا .. والا همه جاهای دنیا مدارس بازه کالج بازه .. مگه کرونا فقط تو ایرانه؟؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اینجوری مظلومانه گفتی دلم برات سوخت🥲😂

دروغ میگم؟؟؟ 

واقعا وضع ما همینه سر جلسه امتحان حرف ک میزدن  لالایی میگفتن انگار من بدبخت چشام میرفت

۰شه؟؟؟؟  اول اینکه کرونا هست با جونمون بازی میکنن  دوم اینکه با اون وضع درس داد ...

باهات موافقم فقط چرا طی سال اعتراض نکردین ب نحوه تدریس معلم 

اگه خوب درس نداده چرا سکوت کردین 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
2706