2726
یعنی فکر نمیکردم اصن اینقد کم خرج باشین 😂

کم خرج؟ کم خرجی نیست به اندازه استفاده کردنه، من ماهی یک بار پاکسازی پوست میرم، ماساژ صورت میرم، کلاس رقص میرم، لیزر صورت میرم، اموزش زبان میرم و در کنار اینا تغذیه سالم رو گذاشتم تو برنامم ارگانیک و مفید روغن کنجد، حیوانی و... ویتامین دی، ای و ث قرص خارجی میگیرم و از نطرم این خیلیییی صحیح تره تا فقط خرید مانتو که جاشون نباشه. کیف و کفش چرم میگیرم و خیلی چیزهای دیگه 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
چرا گلم    

آخه مانتو از قبل دارم با همینا میگذرونم.........کلا زیاد لباس نمیخرم......لباسامو تمیز نگه میدارم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کم خرج؟ کم خرجی نیست به اندازه استفاده کردنه، من ماهی یک بار پاکسازی پوست میرم، ماساژ صور ...

عزیزم منم کلاس رقصد زبان.. میرم از این کارا هم میکنم که شما میگین 

وای خوب با لباسم هم اهمیت میدم 

بله درسته من منظورم مانتو بود ☺️😊😉🥰😘

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤
2728
عزیزم منم کلاس رقصد زبان.. میرم از این کارا هم میکنم که شما میگین  وای خوب با لباسم هم اهمیت م ...

عزیزم لذت ببرین از زندگی همین مهمه👌♥️

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
آخه مانتو از قبل دارم با همینا میگذرونم.........کلا زیاد لباس نمیخرم......لباسامو تمیز نگه میدارم

آفرین به شما منم تمیز نگه میدارم ولی عادتی که دارم اینه ماهی دوتا یه تا مامان نگیرم نمیشه 

با قیمت های بالایی هم میگرم   

[QUOTE=191017515]آفرین به شما منم تمیز نگه میدارم ولی عادتی که دارم اینه ماهی دوتا یه تا مامان نگیرم نمیشه  با ...[/QUOT

نه من کلا ولخرج نیستم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
پول نداریم بزور باید از پدر مادر بگیریم انقد منت بکشیم ک اووو😂🙄🤐

الهی 🤣پس مجردی  ازدواج کنی شوهرت کاری نداره هرچقد بخری 😉😉

بله گلم  😘🥰مجرد هستید؟

نه عزیزم متاهلم ♥️ هر ماه در کنار اینا شده یک سکه پارسیان یا طلا هم‌میگیرم و پس انداز جداگانه هم برای خودم دارم چون ۹۹ درصد اقایون چندین سال که میگذره میگن من پول میاوردم شما ولخرجی کردی هیچی الان نداریم برای همین حد اعتدال رو رعایت میکنم

نه عزیزم متاهلم ♥️ هر ماه در کنار اینا شده یک سکه پارسیان یا طلا هم‌میگیرم و پس انداز جداگانه هم برا ...

خوشبخت باشین انشالا عزیزم 🥰☺️

منم متاهلم 

آفرین عزیزم خوبه به همین روال ادامه بدین 

من پسنداز هم دارم 

دلی هروقت چیزی بخوام به شوهرم میگم 

خوشبخت باشین انشالا عزیزم 🥰☺️ منم متاهلم  آفرین عزیزم خوبه به همین روال ادامه بدین  من ...

ممنونم عزیزم همچنین شما دوست خوبم ♥️ 

2706