2737
2734
عنوان

من خیلی زشتم اه اه پیف پیف😕😕

268 بازدید | 11 پست

😕😕چرا مد شده هروز 10 تا تاپیک بااین عنوان میبینم اون روزم یه اقا پسر ادعای زشتی میکرد 😕یعنی چی مگه میشه خدا هیچ کسی رو زشت نیافریده فقط بعضی ها اعتماد به نفس ندارن من که به عکس هیچ کسی نرسیدم اونایی که عکس دیدید واقعا کاربرا زشت بودن؟ البته میگم بازم ادم زشت وجود نداره زیبایی نسبیه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

وای من خیلی خوشگلم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
وای من خیلی خوشگلم 

😍😍😍👌👌👌

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6386160&slug=مامان-بابام-خیلی-باهم-دعوا-میکنن&postId=188385978

گزارش بزنید لطفا، تاپیک شخصیه

هرکی گزارش زد لایک کنه براش صلوات بفرستم🌷

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2731
😍😍😍👌👌👌

😘😘😘😘

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6386160&slug=مامان-بابام-خیلی-باهم-دعوا-میک ...

در جریان نیستی مگه درخواست گزارش ممنوعه تو تاپیکها؟

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
زشت که هست باید عمل کنن

واقعا شما به عکسا رسیدی؟ 

2738

دیشب یکی تاپیک زده بود ک من خیلی خوشگلمو همه ازم تعریف میکنن

اون موقه کجا بودی؟🤣

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

زشت نبودن معمولی بودن ب چندتا ک رسیدم. فقط مشکل بینی داشتن ک اونم اکثرمون داریم☺

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤