2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امتمالش هست چیزی خوذدی ک ذاخلش مو بوده و رفته گیر کرده با شیردوش بدوشش اگر مو باشه در میاد.......اگر ...

واقعا یعنی مو میره تو شیر

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2731
واقعا یعنی مو میره تو شیر

البته تو چون میگی دوتا سینه ام هست شاید نباشه ......گلوی بچت درد نمیکنه چون اینم تاثیر داره.....آره عزیزم من خودم همین مشکل برام پیش اومد دردش غیر قابل وصف بود هر کاری کردم با شیردوش معمولی هم در نیومد رفتم شیر دوش برقی استفاده کردم 

البته تو چون میگی دوتا سینه ام هست شاید نباشه ......گلوی بچت درد نمیکنه چون اینم تاثیر داره.....آره ...

چه تجربه دردناکی😑

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2738
نه فقط موقعی که شیر میدم هردوش اذیتم میکنه

درک میکنم خیلی سخته وقتی بچه میخوره انگار دورازجون میخای بمیری از سوزش و درد .برو حموم زیره دوش ماساژ بده بیای بیرون یکم آروم میشه .یه چندروز سفاکسیلین بخور امکان داره از دهن بچه میکروب وارد شده باشه