2737
2734

من بابام کرونا گرف ی ۱۰ روزیه خوب شده 

بعد مدرسه زنگ زد گق ک تو میری با بچه های مشکوک امتحان میدی 

اقا من مریض نشدم من پیش مامانم بودم بابامم خوب شد رف سر کار من نمیخوام برم با بچه های کرونایی💔😞 

ب مامانم گبتم زنگشون بزنه بگه خدا کنه نفزستم با اونا خودمو البته کار ندارم بابا بزرگم مشکل قلبی داره تازه خوب شده

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا همین جووووری عین چی سرم مازل میکنی خدایی خودت نمیگی پیش خودت چیزی اقا من نمیخوام برم با کروناییا ب کی باید بگم دوستم انگلیسی دازه من باید برم ک منم بگیرم 😭😭🥺😭

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728
نمیشه که شاید نگرفته باشی

خب من نگرفتممم من نمیخوام برمم 

واقعا اینجوری میخوان امتحانات رو برگزار کنن؟

اونایی ک کرونا دارن تو دفتر اقا من نمیخوام اخه من کجام کرونا داش ک خودمم خبر ندارم

خب باید تست بدی اول نمیشه که همینجوری بری با کرونائیا😐

میگم ک ۱۰ روزه بایام خوب شده 

اگ قراز بود داشته باشم ی چیزیم میشد اته ن تب داشتم ن سرفه ن بدن درد ن سرما خوردگییی هیچییی

2738
ازکجا میدونن بابات کردنا داشته؟

تو سامانه بود

2706