2737
2734

بچه ها از فکر زیادخابم نمیبره یکم راهنماییم کنید بخاطر وضع مالی بدمون و پول پیش کم خونمون مجبورم یک ماه اینا برم بامادرشوهرم زندگی کنم 10 تومن از صابکارش قرض گرفتع ک گفته اخرای برج 3 بهت میدم شوهرمم میگ چون جا نداریم بریم یک ماه خونه مامانم زندگی کنیم خیلی زنه بداخلاق هس و تایک ماه باید حمالی خودشو دختراشو بکنم چون دختراش میرن سرکار خیلی بلاهاسرم اورده و خیلی حرفا ازش شنیدم نمیتونم اصلا تحملش کنم چیکارکنم وضعمونم اصلا اصلا خوب نیس اصلاوقت خونمونم تموم شد و باید اساس کشی کنیم دیونه دارم میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ب شوهرم گفتم میگ زن نیاوردم یک ماه خونه ننش باشه بعدمیگ همش یک ماهه تحمل کن یجوری

باهاش منطقی صحبت کن بگو مشکل پیش اومده توام صبح تا شب نیستی سختمه نمیتونم برم

برو خونه مادرت وقتی داری با مشکلش میسازی باید باهات راه بیاد مجابش کن

ب شوهرم گفتم میگ زن نیاوردم یک ماه خونه ننش باشه بعدمیگ همش یک ماهه تحمل کن یجوری

وا یعنی چی خب تو هم قبول نکن این مشکل اون که هنوز پول رهن یه خونه نداره برا زنش که اواره نباشه به نظرم قبول نکن برو خونه مادرت یکماه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
با وجود این توضیحاتت به نظرم خونه خانوادت بری یا اصلا با اسبابات تو یه مغازه باشی بهتره تا بری زیره ...

ن هیجوره نمیشه رفت خونه بابام شرایطش نیس مجبورم یک ماهو تحمل کنم ولی نمیدونم چجوززفتارکنم فک نکنه نوکرشونم

گفتم سرصدا کرد گف مگ یک ماه چیه بعدش شوهرت اینجاس یک ماه خونه مامانت براچی میخای بری

بکو خودشم بیاد 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706