2703
2553
عنوان

سریعا به نظراتتون نیاز دارم

249 بازدید | 36 پست

سلام،از سوم فرودینه که پدره همسرم پسرشونو بدون اینکه‌من اطلاعی داشته باشم بردنش کمپ ازش بی خبرم و ازونجایی که با من خیلی بد و لج هستن اصلا اجازه ی اینکه برم‌همسرمو ببینم بهم نمیدن،من مشکلی با کمپ بودن همسرم ندارم چون ب صلاح هردوی ماست اما این نادیده گرفته شدن خودم تو تمام مسائلی که ب شوهرم مربوطه از طرف خانوادش،اذیتم میکنه....کسی راه حلی داره برای اینکه الان بعد از۵۴,۵۵روز بتونم برم همسرمو ببینم؟؟؟ما۱۱ماهه که عقدیم....خانوادش کوچیکترین خبری از من نگرفتن و هربار که تماس میگیرم از پدرش راجب همسرم بپرسم جوابمو نمیدن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
خیلی خیلی زیاد عذر می خوام که اینو می پرسم چطور وقتی انقدر بیماری ایشون زیاده  که می برنشون کمپ ...

ماعقدیم،منم از روی گذشت و بخاطر علاقم صبوری میکنم که شاید درست شه....

متاسفانه برعکس شده برام قیافه میگیرن حتی بهم نگفتن وبعد از دوروز متوجه شدم همسرمو بردن کمپ

حتما حتما حتما برومشاوره ازریزودرشت زندگیت بگو تا اون بهت بگه چیکارکنی قبل ازاینکع دیربشه

حرفی ندارم🤐
مگه اجازت دست اوناست! برو ببینش خب وا

معرفش پدرشه و قوانین کمپ اینطوره که اونی که معرفه تعیین میکنه کسی بتونه با اونی که تحت درمانه ملاقات کنه یا خیر،حتی نمیزاشتن تماس بگیرم با خواهش و التماس موفق شدم...

2706