2726
عنوان

میخوام به همسرم پیشنهاد طلاق توافقی بدم ولی میترسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 99358 بازدید | 1066 پست
اره مدام ایراد میگیره جدیدا به شوهر خواهرمذحسادت میکنه و پدرو مادرمو بیچاره کرده پسرمو هی دعوا میک ...

چقدر رو اعصابه اخه می دونی چیه مرد پاشو خونه می زاره زنش دوسش داشته باشه بهش محبت کنه اونم رام و به اهل خونه محبت می کنه ولی زنش باهاش دعوا داشته باشه و نخوادتش اونم با اهل خونه چپ میوفته همشون اینمدلین زن خوب و مهربون باشه خوبن نباشه سگ می شن

من موندم خانومایی ک طلاق طلاق میکنن  چی میخان تز زندگی  هر زنوگی مشکل داره باید براش بجن ...

گلم تاپیکهای قبلم بخونی متوجه میشی 

شوهر من بچه ننه و بی غیرته 

اصلا بود و نبودم براش فرق نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز جان پس این سه تا بچه از کجا اومده؟؟؟ تازه ناتوانی جنسی داره؟؟؟؟ ناراحت نشی خواهر جان،خوشی زده ...

عزیز دلم همسرمدچند ساله حتی به سختی نعوظ پیدا میکنه

فک کن تو اوج لذتی یهو فسش میخوابه و نمیتونه ادامه بده

تو باشی افسرده نمیشی؟؟؟؟

یکبارم که بواسطه ی قرص راحت ادامه داد از خوشحالیش خودشو ول کرد که با اینکه قرص اورژانسی خوردم ولی باردارشدم

2728

خوندم تاپیکتو و کانتاتو ‌.میگی از بعده بچه اولت بدتر شد رابطتون .خب  باید بگردی ریشرو از اونجا پیدا کنی احتمالات زیاده مثله اینکه آیا همسرت تو اون دوران خیانت کرده خدانکنه و میلش بهت کم شده ؟دوم اینکه بعده بچه شما از لحاظ هیکل و قیافه به خودتون نمیرسید ؟سوم اینکه از قبلم بچم این بوده اما چشماتو بستی نخاستی باور کنی .....

الانم فقط خودت نیستی که تصمیم بگیری بلکه پای سه تا طفله معصوم وسطه با وجود شرایطتت که میگی گرم مزاجی شک دارم بتونی ازدواج نکنی مجدد

عزیز دلم همسرمدچند ساله حتی به سختی نعوظ پیدا میکنه فک کن تو اوج لذتی یهو فسش میخوابه و نمیتونه ادا ...

وای تو بدترین گره زندگی یه مرد گیر کردی خدا نکنه مرد ایرانی ناتوانی جنسی داشته باشه و یکی بفهمه اون یکی رو نابود می کنه حالا که تو می دونی باهات چپ افتاده فقط باید برین مشاور تا قبول کنه درمان شه هم روحی و هم جسمی

حرف شما درسته

ببخشید شوهر شما خود ار  ضایی هم داشته؟؟؟

شنیدم در مردان خود ار ضایی باعث میشه در موقع کنار همسرانشان سریع  ارضا بشوند و در زنان باعث میشه دیر ار ضا بشن  ...

و این مشکل رو حاد میکنه

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
به جایی رسیدم که تنها گزینم همینه

از پس بزرگ کردن بچه هات بر نمیای...حداقل تربیتشون...مادی بماند..خیلیییی سخته ی زن تنها انقدر مسیولیت....

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706