2737
2734
عنوان

میخوام به همسرم پیشنهاد طلاق توافقی بدم ولی میترسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 99363 بازدید | 1066 پست
واقعا موقع بچه دار شدن این مشکلات رو ندیدی ؟! مسوول اون بچه هایی عزیزم  کمی رو خودت کار کن ...

دقیقا از امروز میخوام وسایلمو جمع کنم و برا همیشه برم

فقط میترسم بچه رو ازم بگیره

بزرگه رو میگم

مدام من کوتاه میام برا همین هار شده وچون میدونه نیاز جنسیم بالاس و بهش محتاجم خوشحالم میشه و اذیتم ...

عزیزم نیاز شما بالا نیست زیادی جو دادی و شاخ و برگ به این خواسته ات الان تبدیل به غول شده برات سعی کن انرژیت را تقسیم کنی و کارهای دیگه انجام بده و تخیلیه کنی انرژیت را  خودخواه نباش ماشالله سه تا بچه داری 

فقط خدا ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از همه چی بریدم فقط دوست دارم خونه نباشه

شرایطت طوریه که نه دعوا بلکه باید حرف بزنین دوتایی و سنگارو وا کنین باید همسرت و تو بتونین با حرف زدن علت هارو توصیح بدین به هم دعوا راهش نیست برید زوج درمانی و مشاور

عزیز جان پس این سه تا بچه از کجا اومده؟؟؟ تازه ناتوانی جنسی داره؟؟؟؟ ناراحت نشی خواهر جان،خوشی زده ...

شما چن سالته؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
خیلی بعید میدونم

ددقیقا تمام حرفهات نشون میده بخاطر بارداری ات اعصابت بهم ریخته و حساس شدی...

البته شوهرت هم درست نمیکنه ولی خب مردها که هزار بار زن نگرفتند که بدنم چکار کنن ...با بچه های کوچیک معلومه خیلی  روحت خسته هست

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2706