2410
2553

سلام

میترسم بچه هامو ازم بگیره😭😭😭😭

راهی هست بشه طلاق گرفت ولی بچه ها صد در صد برا خود آدم بشن؟؟؟؟

بچه ها چند وقتشون؟؟؟

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
۵سال  ۱سال و باردارم😥

واییی عزیزم بردار باشی فکر نکنم بتوانی طلاق بگیری 

بچه ها چون کوچولو هسن به احتمال ۹۷ درصد پیش خودت میمونن

طرف دار عزت فوتبال ایران⚽️🧿💪 ʕ•ᴥ•ʔ       لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۷ (چند روز دیگه میشه ۱۸) سالم و هنوز عروسی نکردم⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁       به کارما اعتقاد داشته باش.بخواه تا به دست بیاری میدونی کارما یعنی چی؟یعنی اگه بزنی میخوری اگه فحش بدی فحش میخوری اگر کار خوب کنی برات کار خوب میکنن.                        

میدونی طلاق یعنی چی 

با سه بچه 

بی خیال بابا 

زندگیتو کن 

اون میره برا خودش زن میگیره عشق و حال 

تو هم مجبوری یا تا آخر عر سه بچه بزرگ کنی و پیر بشی 

یا یه با مرد بدتر از شوهر خودت ازدواج کنی 

تازه اگر اسیر گرگ ها نشی

خدایا شکرت 
2706