1874
2075

سلام

میترسم بچه هامو ازم بگیره😭😭😭😭

راهی هست بشه طلاق گرفت ولی بچه ها صد در صد برا خود آدم بشن؟؟؟؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها چند وقتشون؟؟؟

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۶ سالم و هنوز عروسی نکردم دیگهپ((پایین هر تایپک اسممون رو می‌نویسیم که اشتباهی نشه)گفتم بهتون بگم که اشتباه نکنید.                                     زیر تایپک ها اسم کسایی که تایپک زدن رو می‌نویسیم که اشتباهی پیش نیاد ⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁الهه:بلههه من ۲ ماه بعد از عروسی باردار شدم باباش عجله داشته خوب😆😆😁😁لیندا: بله منم زود عروسی کردم ولی از همه چیز راضیم 😂😌ریحانه:من نه زود ازدواج کردم نه زود بچه دار شدم😐 فقط امام رضا جانم خیلیی دوستت دارممم🫀🙂

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2050
۵سال  ۱سال و باردارم😥

واییی عزیزم بردار باشی فکر نکنم بتوانی طلاق بگیری 

بچه ها چون کوچولو هسن به احتمال ۹۷ درصد پیش خودت میمونن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضام بخوان🌹 این کاربری برای ۳ نفر🚫👇🚫👇🚫👇نفر اول : الهه که ۲۱ سالش که بارداره نفر دوم : لیندا که۱۸ تازه عقد کرده نفر سوم : من (ریحانه) که ۱۶ سالم و هنوز عروسی نکردم دیگهپ((پایین هر تایپک اسممون رو می‌نویسیم که اشتباهی نشه)گفتم بهتون بگم که اشتباه نکنید.                                     زیر تایپک ها اسم کسایی که تایپک زدن رو می‌نویسیم که اشتباهی پیش نیاد ⚘❤🤰👨‍👩‍🧜‍  لایک دوست نداریم ریپلای کن😁😁الهه:بلههه من ۲ ماه بعد از عروسی باردار شدم باباش عجله داشته خوب😆😆😁😁لیندا: بله منم زود عروسی کردم ولی از همه چیز راضیم 😂😌ریحانه:من نه زود ازدواج کردم نه زود بچه دار شدم😐 فقط امام رضا جانم خیلیی دوستت دارممم🫀🙂

میدونی طلاق یعنی چی 

با سه بچه 

بی خیال بابا 

زندگیتو کن 

اون میره برا خودش زن میگیره عشق و حال 

تو هم مجبوری یا تا آخر عر سه بچه بزرگ کنی و پیر بشی 

یا یه با مرد بدتر از شوهر خودت ازدواج کنی 

تازه اگر اسیر گرگ ها نشی

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غمگین و ناراحت و خسته 
2081
بشین زندگی ات وکن وبچه هات داغون میشن،داغووووووون

این زندگی همذمرگ تدریجیه براشون

هرروز دعوا داریم

پسر بزرگم از دعواهامون داره آب میشه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718