2733
2734
سلام منظور اینه که من آدمهارو وسوسه میکنم اما انتخاب با خودشون که دعوت من به گناه رو قبول کنند یا نه ...

اما شیطان ک کلا نمیره😬😬بعد یچیزی اگ این زنه کلا قبول کنه تو این دنیا چ ضرری میزسه بهش جز جهنمی شدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما شیطان ک کلا نمیره😬😬بعد یچیزی اگ این زنه کلا قبول کنه تو این دنیا چ ضرری میزسه بهش جز جهنمی شدن ...

خوب کسی که همراه شیطان باشه دنیا و اخرتش رو نابود میکنه.

اما اینکه گفتید شیطان نمیره، هرچقدر ایمان ما بیشتر باشه و به خدا نزدیکتر بشیم، شیطان از ما دور تر میشه. و اینکه ما اگر نفسمون رو کنترل کنیم شیطان هم جرئت نمیکنه دور و بر ما بیاد، مشکل اینه که ما آدمها نفسمون رو کنترل نمیکنیم.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
 میخواد بگه که سمت دعا احضار طلسم نرید شیطان و اجنه رو وارد زندگیت میشن رو شخصیت آدم تاثیر میزا ...

چجوری رو شخصیت تاثیر میذاره؟؟؟من داشتم میرقتم سمتش امااااااا کنار کشیدددددم واقا این چیزا الکیه.؟

2728
چجوری رو شخصیت تاثیر میذاره؟؟؟من داشتم میرقتم سمتش امااااااا کنار کشیدددددم واقا این چیزا الکیه.؟

خیلی رک بگم اگه اینجوری جاها بری جن بد میاد تو زندگیت رو خودت رفتارت همه چیت تاثیر میزاره

🤍
2738