2703
2553
عنوان

ناراحتم دوستمم اینجوری میکنه

341 بازدید | 61 پست

بچه ها من ۳ساله پشت کنکورم و از بس تو خونم و افسردگی و بدبختی کشیدم  روحیم داغون نه میرم مسافرتی ن بیزونی ن هیچی تو مدرسه بقول امروزیا شاخ مدرسه بودیمو یعالمه دوست ولی رفته رفته همشونو از دست دادم و سرد شدن دوس پسرمم از بس بش میگم بیا بامن وقت بگذرون یجورایی زده شده و خوشش نمیاد زیاد بامن توروز صحبت کنه حالا ب رفیقم پیام دادم همش من حرف میزنم اونم با ایموجی جواب میده میگم بریم بیرون بهونه میاره واقعا حالم بده😔 هیچکیو بجز خانوادم ندارم ک مامان بابام شاغلن خاهرم امتحان داره و کلا اونم زیاد تو فاز من نیس انقد روحیم بد شده ک برا شاد بودنم دنبال بقیه م و بی محلی میبینم😔😞

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

خانواده مادریمم یجوری بم نامردی کردن دوسشون داشتم ولی یکاری کردن ک دلم باهاشونه ولی بلاکشون کردم تا کی برا محبت باید نامردی بقیه رو تحمل کنم

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد شبیه خواهرمی. حالا یکم مونده به کنکور تحمل کن. تمرکز کن رو درست بعدش تموم میشه نفس راحت میکشی دی ...

بخدا انقد حالم بده ک به درس خوندنم دلم نمیره 

2720

بنظرم سعی کن به خودت روحیه بدی و خودتو عادت بدی تنهایی حال کنی وابسته دیگران نباشی اوناهم ببین شخصیت مستقلی داری میان سمتت 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
دوران حساسی هستی....سعی کن شغلی دست پا کنی  اینترنتی کار کن...اگ خواستی شماره کسی ک خودم ازش م ...

چقد پول میخاد

2714
کجایی هسی

سیستان

کجایی منم تنهام بیا باهم رفیق بشیم☹️

سیستان

2706