2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حلیم شیر و عسل فوق العاده مقوی و انرژی رفته تون رو برمیگردونه😍هروقت تونستی بپزکه ضعف کرونا رو ببره

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
حلیم شیر و عسل فوق العاده مقوی و انرژی رفته تون رو برمیگردونه😍هروقت تونستی بپزکه ضعف کرونا رو ببره

چه جوری درست میشه،یعنی حلیم بپزم توش شیر وعسل بریزم

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
2714
چه جوری درست میشه،یعنی حلیم بپزم توش شیر وعسل بریزم

عزیزم گندم یا جو رو با آب بذار بپزه( من خودم گندم پختم) 

وقتی خیلی خوب پخت یه شیر بریز داخلش بذار یه ساعت بازم بپزه بعدخاموش کن عسل بریز میل کنید

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

من ک فردا ماهی درست میکنم،واسه بچه ها هم سوپ،نمیدونم چرا تا الان ببدارم وقتی قرار صبح زود بچه ها بیدار شن و من نمیتونم دیگ بخوابم😞

سلام دوست قشنگم اگر میشه برای مشکلم یه صلوات بفرست،تا با دعای شما مشکلم حل شه و مریضیه خطرناکی نباشه بمونم بالاسر بچه هام واینکه حالا که شوهرم خودش اعتراف کرده و پشیمونه دیگه واقعا بهم خیانت نکنه   التماس دعای فراوان
من ک فردا ماهی درست میکنم،واسه بچه ها هم سوپ،نمیدونم چرا تا الان ببدارم وقتی قرار صبح زود بچه ها بید ...

من ساعت۴/۵از خواب پریدم دیگه نخوابیدم

عزیزم گندم یا جو رو با آب بذار بپزه( من خودم گندم پختم)  وقتی خیلی خوب پخت یه شیر بریز داخلش ب ...

ممنون،درست میکنم حتما الان گندم ندارم،