2410
2553
یه تشت اب کن گلدونو بزار تو تشت از یرش پشه ها میان بیرون

من یکم دارچین ریختم رو سطح خاک خوب شد.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میتونی زیر گلدونو سوراخ کن و چند روز آبش نده تا جایی که میشه خاک روشو عوض کن با خاک خشک جوری ک ...

خاکو نمیتونم عوض کنم میترسم ب ریشه اسیب بزنه اما میتونم زیرشو سوراخ کنم

خدایا شکرت

عزیزم من زیاد قلمه گرفتم و همشونم بعد کاشتن تو خاک سبز شدن

نباید زیاد بزاری تو اب باشه ینی ریشه دوسه سانتی زد باید بزاری تو خاک اگه بیشتر باشه گیاه عادت میکنه ب اب و تو خاک پژمره میشه

شما فک میکنم زیاد تو اب گذاشتی 

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2456
خاکو نمیتونم عوض کنم میترسم ب ریشه اسیب بزنه اما میتونم زیرشو سوراخ کنم

تا جایی که من میدونم گلدون حتما باید آب رد کنه اگه نکنه ریشه میپوسه 

پس یه مدت بهش آب نده

بازم با گلفروشی مشورت کن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عزیزم من زیاد قلمه گرفتم و همشونم بعد کاشتن تو خاک سبز شدن نباید زیاد بزاری تو اب باشه ینی ریشه دوس ...

عزیزم من تا یه خرده ریشه کرد کاشتم نمیدونم والا زیر گلدونمم سوراخ نداره ممکنه ازاون باشه ؟؟

خدایا شکرت
یکی گفت عادت میکنه خوب میشه اما خوب نشد

شاید حواسش به زهکشی نبوده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2714
عزیزم من تا یه خرده ریشه کرد کاشتم نمیدونم والا زیر گلدونمم سوراخ نداره ممکنه ازاون باشه ؟؟

اره حتما زیر گلدونت سوراخ کن 

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
اره حتما بنظرتون سوراخ کنم خوب میشه اخه اینک پژمردس خوب میشه یعنی

اره ان شاالله خوب میشه