2703
2553

منم دوتا نهال نارنج دارم گذاشتم توی گلدون جدید شروع شدن به زرد شدن، بعد متوجه شدم گلدونش آب رد نمیکنه🤦‍♀️

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد آبش ندادی؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2720
2714
بعد چکارکردی؟؟

خاکش خیلی خیس بود، عوض کردم، گلدونو هم زهکشی کردم دوباره کاشتم.

هنوز جون نگرفتن، اما دیگه بدتر هم نشدن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خاکش خیلی خیس بود، عوض کردم، گلدونو هم زهکشی کردم دوباره کاشتم. هنوز جون نگرفتن، اما دیگه بدتر هم ن ...

یه چیزی بگم این گلدون منم زیرش سوراخ نداره میگی عوض کنم جاشو یا زیر گلدونو سوراخ کنم

خدایا شکرت
یه چیزی بگم این گلدون منم زیرش سوراخ نداره میگی عوض کنم جاشو یا زیر گلدونو سوراخ کنم

اگه میتونی زیر گلدونو سوراخ کن و چند روز آبش نده

تا جایی که میشه خاک روشو عوض کن با خاک خشک

جوری که به ریشه آسیب نزنی

2706