2733
2734
عنوان

معجزه دعای دسته جمعی

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبول باشه گلم  اجت روا بشوید

200برامن برا حل مشکلات همه زنان  وطنم 😊

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
قربونت بشم  ابهی با سلامتی نی نی رو بغل بگیری  خدا حفظش کنه  برای سلامتی ات ۵ تا ص ...

عزیزم من ۱۰۰ تا صلوات🌸🌸التماس دعا هاتون 🌸🌸

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
منم ۱۰۰تا اگر تونستم بیشتر هم میگم ،ب نیت پیدا کردن بخت خوب ب زودی زودی همین روزا

ای جااان 

ان شالله عروس خانوم خوشبخت جمع ما بشوی ❤️

خودم پنج تا صلوات مخصووووص نذر ازدواج‌آسان و خوشبختی ات می کنم‌ عزیزم 

الحمدلله 

ان شاء الله حاجت روا بشید،منم  بعد  دوسال باردارشدم شش  هفته هستم  از اول لکه  بینی داشتم  گاهی  خونریزی گاهی  لکه  بینی ،استراحت مطلقم   ،خیلی بهم سخت میگذره  ی گوشه  افتادم   ونمیدونم  چی میشه  سونو  رفتم  پنج  هفته  اوکی  بود فقط ساک  بآرداری دیده شد دکترم  شیاف داده  واستراحت، ۲۰۰صلوات  سهم  من ❤

100تا من میفرستم ان شاءالله به کمک خدا وشفاعت امام زمان عج و مادر گرامیشون همه حاجت روا بشن و گره از مشکل کار ما هم برداشته بشه 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2706