2737
2734

من دوستای خوبی ندارم و همیشه باعث این بودن ک ذهنم درگیر موضوع ها دبگ بشه تا درس 

همش دعوا و قهر و ... ذهتم درگیر میشه الان ک‌هشتم هسم 

ک انلاین هس باهاشون هسم ک‌هیچ 

من ک‌رشته تجربی میرم و میخام ‌واقا برا هدفم تلاش کنم 

بنظرتون مدرسمو عوض کنم ؟ 

من کسیم ک واقا بدون دوست و رفیق سختمه اگ بخام مورسمو عوض کنم به دوست اونجا دارم ک‌ میدونم پیش اون درس میخونم و‌خودمون دوتا هسیم و دختر خوبیه و بهتر از ایناس 

بعد شنیدم مدرسه ای ک‌الان توشم بهتره تا اون مدرسه ک‌قصد دارم برم ... ولی دوستم میگ خوبه 

بنظرتون منکه با همچین دوستایی ک‌باعث اینا میشن و واقا میخام ب هدفم برسم مدرسمو عوض‌کنم؟ اینم‌بگم‌ اگ تو این ندرسه بمونم نمیتونم ازشون جدا بشم

نظرتون رو بگین‌ممنون

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   

مدرستو عوض کن دوستانت خیلی تو زندگیت تاثیر دارن پس سعی کن بهترینا دوستان باشن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بالاخره دیر یا زود باید از دوستات جدا بشی.. البته اگ خعلی صمیمی هستین میتونین همو ببینین.. اگ باعث میشن از درست بزنی مدرستو عوض کن یا اینکه اهمیت نده و درستو خوب بخون.. هر طور خودت میدونی البته

منم سال دیگ باید مدرسمو عوض کنم رشتمم با دوست صمیمی یکی نیس .. از کلاس اول تا نهم با همیم😢 سخته برام😧

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی جای خودش 

برای اینکه بتونی موفق بشی به دوستاتم نیاز داری

من این اشتباهو کردم دوستامو حذف کردم ، ورزشو حذف کردم تفریحو حذف کردم فقط شدم یه ادم چاقو افسرده همه دوستامم از دست دادم به چیزی که میخواستمم نرسیدم

باید برنامه ریزی کنی اگه میخوای به هدفت برسی باید حتی یه تایمی بذاری ورزش کنی، به خانواده و تفریحو و دوستاتو همه چی برسی

روز ۲۴ ساعته اگه برنامه ریزی کنی واسه همه چی وقت هست

کارای الکی مثل اینستا و تلویزیونو ... رو حذف کن

2731
بالاخره دیر یا زود باید از دوستات جدا بشی.. البته اگ خعلی صمیمی هستین میتونین همو ببینین.. اگ باعث م ...

ماهم از مهد کودک 

تا دبیرستان باهم هسیم مدرسه ما اینجوریه 

حسود هستن .. درو هستن ... خیلی کارا موقع حضوری هم‌میکردن پشت سرم و باز هیچی نگفتم کلا حس میکنم با اونا تنبل میشم

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   
تو هر دوره ای از زندگیت اگه بتونی تعادل برقرار کنی موفقی

یعنی چی؟ نرم یعنی؟

2738
مدرستو عوض کن دوستانت خیلی تو زندگیت تاثیر دارن پس سعی کن بهترینا دوستان باشن 

ممنون گفتم بپرسم فردا با مامانم صحبت کنم 

البته مامان من من توی مدرسه نمونه دولتی قبول شدم تما یسری کارا داش نرفتم 

خیلی حرفامو جدی نمیگیرن 

ماهم از مهد کودک  تا دبیرستان باهم هسیم مدرسه ما اینجوریه  حسود هستن .. درو هستن ... خیل ...

منم راستش دوستم برعکس من زیاد ب درس اهمیت نمیده

ولی روم تاثیر نمیذاره و من بیشتر اونو نصیحت میکنم☺

اگ فک میکنی روت تاثیر میزارن جدا کن

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
یعنی چی؟ نرم یعنی؟

خودت میدونی اگه فک میکنی واقعا ذهنتو درگیر میکنن و تاثیر منفی دارن تو زندگیت برو

ولی در کل میگم فک نکن برای داشتن یه چیزی باید قید همه چیو بزنی تجربه خودمو گفتم

منم راستش دوستم برعکس من زیاد ب درس اهمیت نمیده ولی روم تاثیر نمیذاره و من بیشتر اونو نصیحت میکنم☺ ...

تاثیر منفی ک‌خیلی بخاطر حسود بودنشون همیشه میخاستن ازم بالاتر باشن نبودن ک‌امسال با دروغ و دقل شدن 

اگ خانواده ب حرفم گوش کنن جدا میشم

خودت میدونی اگه فک میکنی واقعا ذهنتو درگیر میکنن و تاثیر منفی دارن تو زندگیت برو ولی در کل میگم فک ...

همینطوره 

ممنوم