2703
2553

بستگی به واکسنت داره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای دوست من گفتن ۳ماه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2456

مثلا من که سینوفارم زدم ۱ ماه 

دوستم که آسترزنکا زد ۳ ماه

بستگی به نوع واکسن داره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2714
مگه زده بندی سنی نیست شما چجور زدید جز کادر درمانید؟

بله به کل دانشگاه ما زدن حتی آبدارچی دانشگاه

الان کدوم گروه سنی باید برن واکسن بزنن و تا کی زمان دارن ؟؟

۸۰سال به بالا همه

۷۵ تا ۷۹ هر موقع پیام بدن یا زنگ بزنن، اگه تا آخر هفته نزدن باید توی سایت سلامت ثبت نام کنن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من بیماری خاص دارم سونوفام چینی هست الان رده سنی 80میزنن

بیماری خاص یا زمینه ای؟

چون من بیماری زمینه ای دارم هنوز نگفتن برم بزنم

2706