2737
2734
عنوان

باز دوباره دعوامون شد

431 بازدید | 26 پست

با نامزدم دیروز رفته بودیم بیرون یه حرفی زد سر اون ناراحت شدم باهاش حرف نمیزدم هی صدام میکرد تا اینکه بهش گفتم ولی چون طرز فکرش این بود که بیجا قهر کردم عوض اینکه از دلم دراره خودشو زد به حیایی و یهو صداشو برد بالا چند تام بدو بیراه بهم گفت بحث کردیمد گریه ام گرفت گفتم برسون خونه منو، از دیروز خبری ازش نبود امروز آخرشب اومد بهم پیام داد ک جوابشو ندادم ولی جوری برخورد میکنه انگار اتفاقی نیوفتاد به خودم قول داده بودم دیگه تمومش کنم و تصمیمم جداییه واقعا چیکار کنم به نظرتون؟؟ بحث زیاد داریم باهم حرف زدناشو یا کاراشو نمیدونه ک چ رفتاری باهام بکنه مثلا اون لحظه انتظار داشتم با محبت باهام رفتار کنه یا با آرامش برام توضیح بده اما خیلی غیر عادی و عجیب صداشو برد بالا و بدو بیراه گفت یکی از اخلاقاش اینه ک همیشه یه جوابی تو آستین داره و بحثارو کش میده همیشه من کوتاه میام😔😔

میشه واسه گشایش تو مشکلم صلوات بفرستید🙏🏻❤💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی زیادی قهر کنی یا ناز کنی واقعا تحملت مشکل میشه. برای چیزای بی ربط و پیش پا افتاده قهر نکن

بعدش ازش توضیح خواستم به نظرت وظیفه اش داد و بیداده؟؟

2728
عزیزم تو اینجوری دوست داشتی رفتار کنه ولی اینو بدون تو میخوای  با کسی زندی کنی که واقعا اخلاقش ...

چیکار کنم؟

2738
دوران نامزدی برای شناخته یه دوره سنجششش تفاهمه و اگر ت  این دورهواقعا بفهمی با کسی سازش نداری ک ...

میترسم اشتباه کنم بعضی ها میگن بعدا درست میشع

بنظرم برید مشاور قبل ازدواج ..اونجا یاد میگیره رفتار با زن رو مطمئا بلد نیست بدل نگیر از الانم اگه قرار باشه اسم طلاق رو بیاری تو زندگیت دو روزم نمیتونی تحمل کنی نمیدونم چرا وقتی تحمل هیچی ندارید ازدواج میکنید زن و شوهر سال ها طول میکشه تا باهم را بیان و رنگ همو بگیرن 

بنظرم برید مشاور قبل ازدواج ..اونجا یاد میگیره رفتار با زن رو مطمئا بلد نیست بدل نگیر از الانم اگه ق ...

ما تو عقدیم مشاور قبل ازدواج واسه چی؟ تحمل دارم اما تحمل رفتار غیر عادی رو خب بایدم نداشته باشم

ما تو عقدیم مشاور قبل ازدواج واسه چی؟ تحمل دارم اما تحمل رفتار غیر عادی رو خب بایدم نداشته باشم

عزیزم تحمل رفتار عادی ک همه دارن ...وقتی ازدواج میکنی باید صبرت رو بالا ببری اوایل زندگی بحث هست دعوا هست مهم اینه ک کوتا بیایی بعدش خودش خوب میشه رفتارای غیرعادیشم میزاره کنار ...رربطی ب عقد نداره عروسی ک نکردی هنوز نرفتین زیر ی سقف پس چند جلسه برید و مطرح کن انتظاراتتو ازش بگو اونم آدمه حالیش میشه و سعی میکنه رعایت کنه 

2706