2733
2734

همه چیزش خوبه کاری تحصیلکرده توو کارش حرفه ای سالم دست بزن نداره پولم کم وبیش خوب خرج میکنه البته نه همه جا بعضی جاها.دست بزن نداره.ولی چرا راضی نیستم از ازدواجم. البته میدونم دلایلش رو خودم تا حدودی.ولی میدونم یه سری مشکلات برای همه هست و هیچکس کامل نیست.ولی با خودم درگیرم گاهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوست بدار

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
2728

عزیزم این مشکلات خداروشکر خیلی جزیی هستن که اصلا به حساب نمیان بعضیا همینجا خیلی مشکلات بزرگی دارن که آدم فقط باید به خدا پناه ببره همین که همسرشما سالم و کاری و انسان هست خیلی خوبه همسرمنم این خصوصیات داره اما باز رفیق نیست محبت کلامی بلد نیستم و من عقده اینو دارم در کل خداروشکر میکنن

2738
2706