2737
2739
عنوان

کسی مشاوره طب سنتی میخواد

157 بازدید | 20 پست

کسی اگه مشاوره طب سنتی و مزاج شناسی نیاز داره به آیدی @tabib_amir.ir در اینستاگرام مراجعه کنه تا رایگان مشاوره بشه ضمنا ما فروشنده گیاهان دارویی یا حجامت و زالو و فصد نیستیم که بعداً به عناوین دیگه ازتون پول بگیریم ضمنا ما تو پیجمون قیمت داده ایم ولی برای شما تا ساعت ۱۰ فردا رایگان هست ضمنا دایرکت یمن بگید که از نی نی سایت اومدید اینجا هم اعلام کنید اگه خواستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترم ۴ سالشه

دیروز رفتیم باع 

یکم البالو و گوجه سبز و ... خورد

شب هم همش دل درد داشت با تب

اخر شب وسط خواب بالا اورد

امروزم همش دل درد داشت و بی اشتها بود 

یکم شیر برنج خورد وبارهنگ و نعنا و خاکشیر با اب یخ 

اما هنوز کمی تب داره و بی حاله

2738
اگر خودتون مشکل ندارید بپرسید

دخترم ۷ ماه و دو هفتشه

توی سوپش گوشت بلدرچین میریزم

میخام تخم بلدرچین رو هم شروع کنم

چطور باید بهش بدمشنیدم خام هم میشه بهش داد

سوالم اینه میتونم هر روز یه دونه تخم بلدرچین خام بهش بدم؟

خدا رو شکر خدا کنه هیچ کس در این کره خاکی مریضی نداشته باشه

الهی آمین

البته مریضی دارم، بالاخره خدا قبول کنه منم آدمم...😄

ولی مثل دعا کردن، دیدین میرید یه حرمی یا جای زیارتی، کلا همه ی خواسته هاتون ردیف میشه تو سرتون‌.. نمیتونید به ترتیب و اولویت بیانشون کنید...

شمام گفتید در مورد مریضی هاتون سوال کنید یهو مغزم هنگ کرد😃

کسی چه می داند که من به گوشه ی خلوت چه عالمی دارم...
نمیشه همبن جا جواب بدید قول میدم تو اینستا با دوتا پیجم فالو کنم دهنش داغه و دستاش پاهاش سرده

اگر میوه ها رو خوب شسته بودید و از اون نظر خیالتون راحت هست احتمالا سردی معده پیدا کرده برای این یک قاشق غذاخوری غذا خوری بارهنگ رو در یک فنجان عرق نعنا بجوشانید ۱۰ دقیقه چون کودک هست گفتم یک استکان والا یک لیوان روزی دو الی سه بار بخوره اگه تونستید بهش عسل اضافه کنید و یک کار دیگه هم که انجام بدید داروی جامع امام رضا بخرید و زیره را در دو استکان اب بجوشانید تا یک استکان بماند یک قاشق غذاخوری زیره خوبه بعد با جامع امام رضا بهش بدید که داروی سردی معده هست پیشنهاد میکنم به عرق نعنا و بارهنگ هم یک قاشق عسل اضافه کنید

2706