2737
2734
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30501 بازدید | 605 پست
خدا هم نیست.

اگه به نظرت خدا نیس پس موقع گرفتاری از چه کسی کمک میگری حتی اگه بگی خدا نیس وقتی تنگنا و گرفتاری داری ته تهش ناخودآگاه از اون کمک میگری شک ندارم

خدایا دوستت دارم .متاسفم . منو ببخش . متشکرم .....اگر امضام رو خوندی یعنی یک قدم به خدا نزدیک شدی     اینو من نمیگم هواپونوپو میگه پس هرروز بگو پاکسازی رو انجام بده ویک قدم به خدا نزدیک شو و به خواسته هات برس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا جدا شدي يا نه😅🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من پارسال ی تاپیک اینجا دیدم ک یاد داده بود و دختره خودش انجام داده بود داشت تعریف میکرد منم دلم خاست انجام بدم و شب انجامش دادم درسته اخرای کار خابم برد ولییییی بخدااااا تا چند وقت تمام اتفاقات مهمی ک قرار بود واسم بیوفته رو از قبل متوجه میشدم یا تو خاب میدیدم وای خیلی عجیب بود ترسیدم دیگه انجام ندادم

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2728
من پارسال ی تاپیک اینجا دیدم ک یاد داده بود و دختره خودش انجام داده بود داشت تعریف میکرد منم دلم خاس ...

چجوری میشه بهم بگی؟

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
چجوری میشه بهم بگی؟

تو گوگل سرچ کن برونفکنی نی نی سایت

یه تاپیک بود اسم کاربرش هم فک کنم الهه بود البته ب انگلیسی

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
من پارسال ی تاپیک اینجا دیدم ک یاد داده بود و دختره خودش انجام داده بود داشت تعریف میکرد منم دلم خاس ...

منم دیشب یکم انجامش دادم ولی خاب دیدم یچم پسره تو یه پارچه سبز حضرت زهرا بهم داتش بعد اخرای خاب دیدم بزرگ شده و ی کلیه نداره😢ولی همین ک حضرت زهرا بهم داده دلم قرصه ک سالمه و اونا افکار منفیم هس شما با چ روشی انجام دادی؟

بیا چهار کلمه حرف حساب بزنیم🙂💛من،عجیب!دوست:)دارم.‌‌.‌🤒💛
لعنت.

اگر خدا نیست 

پس تو رو چه کسی خلق کرده

نتیجه ای که از  اعتقاد  تو میشه گرفت: خدا نیست پس افریننده هم نیست؛ یعنی تو هم وجود نداری الان و جزو نیستی ها حساب میشی!!!!؟؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2738

نکنین بابا من ناخاسته اینجوری شدم، گرفتم خوابیدم بعد شونم درد گرفت اومدم پهلو ب پهلو شم یهو چشم بازکردم دیدم وااای من پهلو راستم هنوز بدنم روپهلو چپه انقدددد تپش قلب گرفتم هی تکون میخوردم برم چپ نمیشددد اصلا روحم برنمیگشت تو جسمم دیگه نامیدشدم قشنگگگ بیداربودم یعنی یکی زنگ میزد یا میومد ازدرخونه تو فکر میکرد من خوابم، درصورتی که بیداربودم، خخخخخیلی حس بدی بود تو اون تپش قلب یه صدایی اومد سمت گوش راستم باملایمت اسممو ده بارگفت اروم شدم ولی فکر کردم ولی بعد گفتم نکنه جن هست ترسیدم، یهو گفتم الهم صل‌....بخدا روحم رفت توجسمم تکون خوردم....نکنین اذیت میشین بخدا😟😟😟😟😟

خدا❤️❤️❤️
نکنین بابا من ناخاسته اینجوری شدم، گرفتم خوابیدم بعد شونم درد گرفت اومدم پهلو ب پهلو شم یهو چشم بازک ...

نترس بابا از این لحظات لذت ببر

بیا چهار کلمه حرف حساب بزنیم🙂💛من،عجیب!دوست:)دارم.‌‌.‌🤒💛
2706