2737
2734
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30499 بازدید | 605 پست
پکیج چی رو 

پکیج در مورد چاکرا و فرافکنی و اینا

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
انسان کامل مطهری. تورات. انجیل. قران. انسان پونصد ساله خامنه ای. نهج البلاغه در مورد خطبات و نا ...

وقتی داداشت طلبه باشه روزی بیست بار اینارو تو کتابخونش ببینی و صدای خوندنشو بفهمی منم میدونم میدونی انسان پونصد ساله متعلق به مقام معظم رهبریه😂

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وقتی داداشت طلبه باشه روزی بیست بار اینارو تو کتابخونش ببینی و صدای خوندنشو بفهمی منم میدونم میدونی ...

اصلا نخونده

اصلا فقط نام میبره 

فقط میدون تو نهج البلاغ خطبه نامس 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
از این غلطا نکنید عه🤦‍♀️اومدی و موقع بازگشت یه خبیث برگشت ب جسمت  همین دیشب داشتم بدبختیامو‌م ...

میشه به منم بگید

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2738
خب منم گفتم چجور ممکنه. همونایی که میگن مردن زنده شدن میگن فلان دیدم و اینا ربطی به روح نداره و بخاط ...

یعنی شما می گید کسایی که مرگ موقت و تجربه کردن همه توهم زدن؟ بعد همه مشابه هم توهم زدن؟

حالا که این موضوع رو گفتین من هم خواب صادقه یکی از اطرافیان و تعریف می کنم.

ما قصد داشتیم چیزی رو بفروشیم و به هیچکس هم نگفته بودیم. و مصمم هم نبودیم.

یکی از آشنایان زنگ زد و گفت شما میخواید فلان چیز و بفروشید؟

خیلی تعجب کردیم و گفتیم که از کجا فهمیدی ؟

گفت خواب دیدم.

این شخصی که میگم زیاد خواب صادقه می بینن

اصلا نخونده اصلا فقط نام میبره  فقط میدون تو نهج البلاغ خطبه نامس

خودمم میدونم 

😂

سرتو درد نیار این دنبال جواب نیست 😂

خودش اخرش بهش میرسه ما گفتیم گفتنیارو 

راستی اقا پسر اسمت چیه ؟

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}
خودمم میدونم  😂 سرتو درد نیار این دنبال جواب نیست 😂 خودش اخرش بهش میرسه ما گفتیم گفتنیارو& ...

منبعش ی فیلم مال هزارو نصد و خرده نزدیک بیست وخورده سال میش این منبعش😁

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
منبعش ی فیلم مال هزارو نصد و خرده نزدیک بیست وخورده سال میش این منبعش😁

ان شاءالله عاقبت با خیر بشه 

باشه خوبه

باعبدالله رو قبول داری این وسط ؟

2706