2737
2734
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30499 بازدید | 605 پست
خب پس چجور هست؟

من با این شعر بحث رو تموم میکنم و میرم میخوابم

ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی

...

نتوان وصف تو گفتن که تو در وصف نگنجی

...

همه عزی و جلالی همه علمی و یقینی

آهنگش از چاووشیه دانلود کن قشنگه آهنگش

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرچیم ک تلاش کنی نمیتونی با منطق و درک و فهم چیزیو ارائه بدی

چون هیچ دلیلی نمیتونی بیاری حرفای خودت با خودتم ضد و نقیضه

اول چن بار مطالعه کن

بعدم سعی کن با منطق و عقل خودت تصمیم بگیری ن اینکه حرف تو گوشت بخونن توام بنده حرف بقیه بشی نه منطق خودت

مصلن من دوماهمه :>>>
2728

چقدر قران قشنگ می‌گه انسان مغروره هنوز علم جای کار خیلی داره ودر حال پیشرفت و تغییر ولی ما با علم محدود حکم می دیم به نبود خدا  حداقل  ندانم گرا باش نه اینکه بگی خدا نیست هیچ کس نمی تونه نبودشو اثبات کنه 

خدا هم نیست.

داری کفر میگی 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2738

ان الذین کفروا سوا علیهم، انذرتهم ام لم تنظرهم لایومنون

ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشاوه و هم لایعلمون

فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا.....

فقط همین سه آیه رو ترجمه ش رو بخون

آیه ۶ و ۷ و ۸ بقره

شبتون بخیر

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ای خدا تو چقدر باهوشی،ما به دی ان ای میگیم کارخونه چون دائما  در حال تکثیر و ترمیم هست و تا زما ...

ولی هرچیزی که تکثیر کنه کارخونه نیست😂😂😂😂😂😂😂😂حیوانات زاد ولد میکنن کارخونه ان؟یا انسان؟

میشه بگی؟

دلایلم کامل گفتم  اینکه همه چیز خدا هست هر انچه که می بینی هر ذره ای حتی درون خودت هم خود خداست اون از رگ گردن به شما نزدیک تره . قوانین کوانتم هم خدا هستن اون خودشو به هر شکلی که بخواد درمیاره کلا  وجود هستی اونه 

2706