2733
2734
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30502 بازدید | 605 پست
نه نظریه علمی رو قبول داری نه به خودت زحمت تحقیق و مطالعه میدی فقط دوست دارم بدونم درکت از ژن چیه خی ...

محققی که نتونه تو همون دو دقیقه اثبات کنه محقق نیست.

ژن الان از dnaباید بگم dnaبگم باید در مورد وراثت بگم....

خب شما نگاهم نکردی بعد منبع ندارید از حرفتون فقط قران. جالبه میخواید خدا رو اثبات کنید قران میارید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چجور هست؟

به قول ارسطوی پایتخت

آقا وِلَکُن😂😂

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2728
شما تا قم که نزدیک تون بوده اشتباه رفتید. و یادتون نبود آدرس رو

ببنید پدر من در زمان جنگ ترکش می خوره توی سرشون و به کما میرن می گن از بالا بدن خودمو می دیدم گ که چطور می ندازنم روی گونی های سیب زمینی و بردنم بیمارستان روحش حتی خونه خودشون می بینه می بینه مادرش هم زخمی شده می بینه که بردنش تو هواپیما خلبان دیده هواپیما دیه در حالی که بیهوش بوده دیده لباس هاشو که ترکش توشون بوده عمم داشته با گریه یکی یکی ترکش هاشو در می اورده تو حیات تمام با نشونه های دقیق می گه و همه هم انجه که می گه تصدیق کردن در حالی وه هیچ کس بهش نگفته بوده وقایع داخل خونه رو اینو چطور توجیح می کنید با مغز

2738
اره روح هست...بخوامم توضیح بدم قانع نمیشید. چه فایده؟

وا معلوم هست چی میگی

بالاتر گفتی نه روح هست نه جن

مسخره کردی مارو 

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2706