2737
2739
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30502 بازدید | 605 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط هر وقت این اتفاق میفته خیلی میترسم بالای جسمم وایمیستم اگه بتونم ترسمو بریزم شاید بشه

این رو تو گوگل بزن و حتما بخون 

مثلا نوشته به شرط اینکه به نداهای اطراف گوش نکنی چون همه نداها معنوی نیستن ، اینجاشو متوجه نشدم، آره مقالات در این رابطه رو بخون و بعد امتحان کن حتما

وگرنه نوشته بود اصلا خطرناک نیست، دیگه نمیدونم

مطمئن باش زمان مرگ هم فقط دست خداست، و به خواست خودت اصلا اتفاق نمیوفته

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2731
اولا الکل از قبل از اسلام هم بوده! و توی خوده کتاب قران اسم برده شده به نام شراب و مسکرات و نهی شده ...

الکل نبوده عزیز😂😂😂😂مشروب بوده.با این اطلاعات فهمیدم شما تا حالا کتاب شیمیم نخوندی.

2738
یه سوال اگر شخصی بگه من با آدم فضایی در ارتباطم چی میگید؟

میگم مبارکت باشه .

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}
زمین به ژن نه ولی ژن به زمین مربوطه. 

فقط برای جوابت که قانع بشی برو یوتیوب origin of life in the earth رو با دقت ببین جوابت رو میگیری،یه زیست شناسی لودیش رو هم اگه تونستی هضم کنی دو سه بار بخونی قدرت خدا دستت میاد

2706