2737
2734
عنوان

خانمایی که بچه شیر به شیر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 23 پست
روزای اول که مکافات اصلا خواب نداری تا یکیو بخوابونی اون یکی بیدار میشه

بچه های شما دختر پسرن؟؟چقدره اختلافشون؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اولیم دختره دومی پسر دقیقا ۲۰ماه

مال منم جنس مخالفن

من خیلی خابالوم،خدایا چی کنم😖😖

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
نه یه خانمه برای جمع و جور گفتم یک روز در میون بیاد از بچه داری میترسم 

چقد میدی به خانومه؟  راضی هستی از کارش؟  نه بابا نترس خدا بزرگه، من که الان بچه بزرگ کردم میگم نوزادی راحتتره اگه رفلاکسی نباشه، یه مدت کولیک اینا اذیت میکنه حل میشه، شیر میخوره میخابه، بزرگ میشن به همه چی کار دارن 😁

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2728
چقد میدی به خانومه؟  راضی هستی از کارش؟  نه بابا نترس خدا بزرگه، من که الان بچه بزرگ کردم ...

بچه اولم رفلاکسی بود

خدایا این اگه اینجوری باشه چه غلطی کنم

نمیدونی چه مصیبتی بود باهاش کنار اومدن

والا تازه امروز اولین بار بود اومد،غریبه نیست اما،فامیل هم نیست میشناسیمش

شوهرم میکه اگه قبول کنه یک روز در میون یه تومن،روزی ۳ یا ۴ساعت بیاذ جمع و جور کنه بره

بچه اولم رفلاکسی بود خدایا این اگه اینجوری باشه چه غلطی کنم نمیدونی چه مصیبتی بود باهاش کنار اومدن ...

ایشالا که این یکی ساق و سلامته و رفلاکسی نباشه و بچه آرومی باشه، میگن یه بچه اذیت کنه اون یکی معمولا آرومتره از طرفی شما یه بار تجربه مادر شدن داری والان راه و چاه و بهتر میدونی، مطمعن باش خدا کمکت میکنه عزیزم، به این فک کن که بچه اولت یه همبازی تقریبا هم سن داره تو خونه دوتایی کلی حال میکنن 😊

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

روزای اول بعد سزارین شیر نداشتم بچه قندش افتاد و بچه کوچیک بود سینه من نوکش بزرگ شده بود چون شیرم نمی اومد و تو دهن بچه جا نمی‌گرفت 

زردی گرفت و ما به خاطر زردی و افتادن قندش تا یه هفته بیمارستان بستری بودیم 

یه پرستاری پیری هم بود نمیزاشت  بهش شیر خشک بدم بچه روز اول نیم کیلو کم کرد تازه خودشم با وزن کم به دنیا اومده بود 

اصلا شیر دادن بلد نبودم یه دکتر مرد بهم یاد داد خدا خیرش بده الهی رستگار بشه 

بعدشم که رفلاکساش شروع ه شد و تا هشت ماه همون جور بود نه خواب داشتم نه خوراک 

اینم بگم بخیه هام باز شدن تو بیمارستان تو اون یه هفته از شدت خستگی سه بار بیهوش شدم

2738
روزای اول بعد سزارین شیر نداشتم بچه قندش افتاد و بچه کوچیک بود سینه من نوکش بزرگ شده بود چون شیرم نم ...

عزیزم شیر به شیر بودن؟