2737
2739
عنوان

یکی برام فال میگیره

119 بازدید | 22 پست

ممنون میشم اگه بگیرین      حتی اگه نتی باشه چیزایی که خودم میگیرم قبول ندارم هر کی اینکارو کرد براش ایت الکرسی و حمد میخونم  ممنونم نیت کردم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیت کن بگیرم عزیزم

نیت کردم ممنونم براتون حمد و ایت الکرسی میخونم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2731
نیت کن بگیرم عزیزم

میشه برا منم بگیری نیت کردم 

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
نیت کن 

نیت کردم گلم برات حمد و ایت الکرسی

2738
فداتشمـ ۵ تا صلوات بفرست ی حمد بخون ی صلوات برا شهدعی اسلامـ بفرست

خوندم 

نیت کردم ممنونم براتون حمد و ایت الکرسی میخونم

نتی گرفتم عزیزم
نتیجه تفال :
۱-   خواجه در بیت اول به صراحت می فرماید ( هرکه را بینی درخم گیسوی گره گیر محبوب گرفتار است و کسی را نمی توان یافت که در گذرگاه او دام بلایی یادام عشقی گسترده نباشد ) خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
۲-   انتظار فایده ندارد دست به اقدام بزن و بایکی از فامیل یا دوستان که مورد اعتماد است مشورت کن و راهکارهای عملی برای این نیت پیدا کنید که شرط اجرای آن درایت و کیاست و فعالیت و پیگیری می باشد رقیبان زیاد چشم به شما دوخته و متوجه شما می باشند که ممکن است آنان فرصت طلایی را از شما بگیرند
۳-   ازحس ششم خود که بسیار قوی و کارساز است استفاده کن و دراین راه با استواری و پایداری گامبردار
۴-   مقام یاثروتی درانتظار شماست که قدری تلاش و کوشش لازم دارد پس اقدام کنید حتماً کامیاب خواهید شد
۵-   مسافر فعلاً نمی آید و سفر کرده از خود خبر شادی آفرینی می دهد خرید عالی است ولی فروش ضرر دارد کسب و کار و ثروت شما افزایش می یابد بقه شرط آنکه نذرهای خود را ادا کنید و به پدر و مادر توجه داشته باشید
۶-   شخصی دراین هفته به شما بی محبتی کرده و نارو زده است او قصد خیانت نداشته بلکه انسانی دست و پا شکسته و بی توجه می باشد او خود متوجه این اقدام شده و شرمنده می باشد
۷-   چیزی را از دست می دهید ولی به زودی هدیه ای و ملاقاتی با شخصی مهم دست خواهد داد که بسیار سودمند است
۸-   ترفیع می یابید اما موجب حسادت دیگران می شوید مواظب سخن چینان و دشمنان باشید که با هوشیاری همه را شیفته خود خواهید کرد پس جای هیچ گونه نگرانی نیست

https://harfeto.timefriend.net/16208550532255
نتی میگیرم عزیزم اشکال نداره؟

نه عزیزم

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
2706