1874
2075
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

زنگ بزنه 😂🤦🏻‍♀️

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2050

پاشم

°تا اینجاش ک ما اشتباه کردیم ب خیلیا گفتیم رفیق ب بعضی هاشون پرواز کردن یاد دادیم؛پرواز کردن از اون بالا ریدن سرمون،'البته ب چپم' آدما ب اندازه کمبوداشون بقیع رو آزار میدن• ☠°شدیم مث الکل؛هرکی رو تحویل میگیریم سرش گیج میرع،کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشع☠•دنیا تموم میشع،تو میمونی و ی پل و خدای خودت¤ببین....من حضرت سلیمان نیستم زبونِ هر حیوونی رو بفهمم       •میدونی چیه.....هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن و فقط ی هدف دارن.....انگشت نما کردنت و با هر دروغی🖖.                       °روزگار هم جوری شده ک چک کردن بقیه واس بعضیها میشع نون و آب•😂                     ●مگ‌کلاغ میتونه ادا عقابو درارع•😏                   ○اگ‌ میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون‌تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم وگرنه چنان جوابی بهت میدم ک خودت خودتو خفه کنی نفلع▪︎          #تَک_مارالِتما               https://harfeto.timefriend.net/16236607190217                 #هیس🤫                   ■ای دیم‌ از رو ایشونه ن کس دیگ @نیکا_گل_من
2051

لالا کردن دخترم 

باباش برده بازی کنه خسته شه

🔸‏اینترنت ضعیف، برق ضعیف، آب ضعیف، هوا ضعیف، فرهنگسازی ضعیف، اقتصاد ضعیف، درآمد ضعیف، صنعت ضعیف، کیفیت زندگی و رفاه ضعیف، سیستم حمل و نقل شهری ضعیف، امنیت ضعیف؛ امر به معروف و نهی از منکر قوی.