2703
2553
عنوان

استوری خواهرشوهر حسووود +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 72251 بازدید | 484 پست

نمیدونم چی بگم بعضیا انقد تو زندگیشون مشکل دارن نمیدونن چیکارکنن بعضیام از سر بیکاری ب چ چیزایی حسودی میکنن...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چند روز پیش بحث کوچیک داشتیم اینا هم خودشونو دخالت دادن منم به شوهرم گفتم به خونوادت بگو دخالت نکنن ...

بحثای کوچیکتون رو نزارید کسی متوجه بشه. 

همسرتون هم نزارن کسی درمورد شما بد بگه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714

چه چیز غیر منطقی ای...دوست داشتن ناخوداگاه همه اینارو باخودش میاره بنظرم🙄

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

عکس العملی نشون نده

بزار فکر کنه به خودت نگرفتی دردش بیشتره🤭

فَاللَّهُ‌ خَیْرٌ حَافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ‌ الرَّاحِمِینَ...... خدایا خودت مواظب نی‌نی من باش👶🏻
با شوهرت ماهگرد میگیرین؟ ماهگرد چیو دقیقا؟

ن بابا ماهگرد کجا بود منو شوهرم فعلا از هم دوریم فقط برای دلخوشی امروز پستو استوری ازهم گذاشتیم اینا انقد سوختن

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️
2706