2703
2553

امروز رفتم سونو! بچه ام ۵ هفته و ۶ روزشه اما قلبش نمیزنه هنوز! اخه بچه قبلیم سونو اولم ۴ هفته ام بود اما قلبش میزد!

کیا اینجوری بودن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خیلی زوده که عزیزم قلب نی نی معمولا بعد از 6 هفته دیده میشه تازه اونم اکثرا شکمی معلوم نیست برا قلب 8 هفته سونو میکنن ! اصلا ممکن نیس تو 4 هفته قلبشو دیده باشن شاید اشتباه میکنی

بنظرت چون بچه قبلی ۴هفته زده اینم باید۴هفته بزنه؟یعنی هیچ فرقی بین این بچه وقبلی نیست؟؟؟؟

من ۶هفتهو۴روز سونو دادم ساک خالی بدون کیسه زرده الان پسرم کنارم خابیده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

وا زوده واسه منم قلب نداشت اصلا.8 هفته برو.تا 10 هفته وقت داری

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706