2058
2079

امروز رفتم سونو! بچه ام ۵ هفته و ۶ روزشه اما قلبش نمیزنه هنوز! اخه بچه قبلیم سونو اولم ۴ هفته ام بود اما قلبش میزد!

کیا اینجوری بودن؟

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

مال من ۸ هفته ای زد

چرا اینقدر عجله میکنی ک الکی به خودت استرس میدی

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلی مامان.       پسر خوشگلم بی صبرانه منتظر اومدنتم.               خانما تیکرم صورتیه چون سونوگرافی گفته بود دختره آمنیوسنتز ک شدم گفتن پسره و خداروهزار مرتبه شکر ک سااالمه

خیلی زوده که عزیزم قلب نی نی معمولا بعد از 6 هفته دیده میشه تازه اونم اکثرا شکمی معلوم نیست برا قلب 8 هفته سونو میکنن ! اصلا ممکن نیس تو 4 هفته قلبشو دیده باشن شاید اشتباه میکنی

2050

بنظرت چون بچه قبلی ۴هفته زده اینم باید۴هفته بزنه؟یعنی هیچ فرقی بین این بچه وقبلی نیست؟؟؟؟

من ۶هفتهو۴روز سونو دادم ساک خالی بدون کیسه زرده الان پسرم کنارم خابیده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2082

مطمئنی 4 هفته قلب داشت عجیبه برام 

منم 5 هفته رفتن قلب نداست 7 هفته تشکیل شد 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 عشق مامان دخمل نازم بیصبرانه منتظر اومدنتم😍😘 خداجووونم خودت مراقب تو دلیم باش😍💖 چ حس خوب و شیرینیه مامان شدن انشاالله قسمت همه منتظرا💚💚💚💚
بنظرت چون بچه قبلی ۴هفته زده اینم باید۴هفته بزنه؟یعنی هیچ فرقی بین این بچه وقبلی نیست؟؟؟؟ من ۶هفتهو ...

بچت باهوشه؟؟؟چون میگن با هوش میشه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Baby elnaz is loading👶❤