2726
عنوان

میخوام از خواستگار داغون سمجم بگم

1252 بازدید | 34 پست

یکی اومده بود خواستگاری ۱۲ سااال ازم بزرگتر بود ولی چهرش بهش میومد ۴۰سال ازم بزرگتر باشه انقدر پیر میخورد بعدش کچلل بود سرش برق میزد شکم گنده تیپ جلللف لباس گل گلی میپوشید و گردنبند میبست گردنش و شلوار تنگ اه اه یادم میاد حالم بدمیشه بعدش میگفت یا منو قبول میکنی یا اتیشت میزنم میگفتم نمیخوامت میگفت ععع مرد باید زنو بخواد انگار که من مهم نیستم بعدش میرفت عکس گریه کردنشو میفرستادبرام که اره قبولم نکنی گریه میکنم هربار میگفتم اقاا نمیخوامت هدیه واسم میخرید میورد خونمون انگار بچم که گول بخورم با کادو 

اخرشم ک قبولش نکردم میگه اره برو فکر کردی چی هستی دخترای فامیلتون کشته مرده اینن برم بگیرمشون😂😂😂

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

اووووف 

بدبخت اونی که زن این بشه

حالا هرکسم رن این بشه خود داغونه احتمال زیاد

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂یاد سلمان افتادم😅😂😂

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728
بسم الله  متولد چند بودن؟

من ۲۲ سالمه اونم ۱۲ سال بزرگتر البته این اتفاق مال پارسال

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

این موردا به خدا آدمو افسرده میکنن😂

آدم با خودش میگه من چمه که آدم به این داغونی میاد دنبالم

بدبختی اینه که این داغونا سمجم هستن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
این موردا به خدا آدمو افسرده میکنن😂 آدم با خودش میگه من چمه که آدم به این داغونی میاد دنبالم بدبخ ...

تازه میگفت ازمن بهتر گیرت نمیاددد

😣😩😩😩😩یکی از دینا رو من داشتم حالم بهم میخوره یادش میوفتم 

پسره هیچی نبود هیچی قیافه داغون ۱۸ سال اختلاف سنی بیکار اونموقع من دانشجوی پزشکی بودم 

بعد خونه هم نداشت 

بعد ب من میگف اگه عروسی کردیم باید حجابتو درس کنی و چادر بپوشی و با پسرای دیگه حتی سلام نمیکنی 😩😩😩😩

من میگفتم بابا من نمیخوام قبول کنم میگفمگه من چمه😐😐😐

قیافش عین ... بود 😣😣

بعد واسه من شرط میذاش

😣😩😩😩😩یکی از دینا رو من داشتم حالم بهم میخوره یادش میوفتم  پسره هیچی نبود هیچی قیافه داغون ...

😂😂😂😂

2706