2737
2734
عنوان

شوهرم با دوستاش بیرونه زنگ زده یاد رفته قطع کنه😁🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 127904 بازدید | 613 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای یه بار من اینجوزی شد داشتم گوش میدادم داشتن به دوستشون اموزش شب حجله میدادن😂😂😂😂

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738

اقا پر بازدید شد برا من دعا کنین

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

چه قد متوجه نشه این که میگی ی ساعته 😕😕

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
اقلا ۲۰۰ تا فحش جیزدار هم دادن مطمئنم اخه شماعی زادههههههه🤕🤕🤕🤒🤒🤢🤢🤢

وای بخدا دو دیقه یه بار یه حرف زشت میزنن جواب بده ادبش میکنم😂😂😂🤦‍♀️

مَن نِشستَم بِرَوی مِی بِخَری بَرگردی... تَرسم این است مُسلمان شده باشی جآیی...                 

وای چه عکس باحالی .........................................................دمت گرم....................یاد خودم افتادم.......................................خخخ..................  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2706