2733
2734
عنوان

حضورییییی شد

196 بازدید | 12 پست

خانوما تورو خدا برام دعا کنید فردا امتحانو خوب بدم از استرس قلبم درد گرفته خدا ازشون نگذره سال اخرم ی سال غ حضوری خوندیم الان حضوری امتحان بدیم کجای عدالت اینو میگه  لطفا برام دعا کنید ی صلوات بفرستین 

😐

دختراا اگر کسی مشاور خواست بمن درخواست دوستی بده تا شمارش بدم

عزیزان مشاورش واقعاا خوبه واسه اطمینان دو روز به شما به صورت رایگان مشاوره میده در صورت رضایت باهاش ادامه بدید

برنامه ریزی تحصیلی به همراه مرور متعادل واسه درساا

بهتون میگ واسه هر فصل چقد باید تست بزنید چقد تایم بذارید شب هاا ازتون گزارش کار میگیره و تحلیل میکنه و نقاط ضعف تون پیدا میکنه روش اصولی مطالعه و تست هر درس رو بهتون میگه و برنامه ریزی کاملا شخصی طبق شرایط دانش آموز

با هزینه بسیار مناسب برای دانش آموزان کم توان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگران نباش خوب میدی انشالله 

فقط الکی استرس نده به خودت 

همه شرایطشون مثل تو ئه ،پس مشکل برای همست 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728
2738
نگران نباش خوب میدی انشالله  فقط الکی استرس نده به خودت  همه شرایطشون مثل تو ئه ،پس مشکل ...

خیلی استرس دارم ی درسو خوب نخوندم دلم میخواد کرونا بگیرم ولی امتحان ندم 

😐
خیلی استرس دارم ی درسو خوب نخوندم دلم میخواد کرونا بگیرم ولی امتحان ندم 

نگران نباش فکر میکنم به خاطر شرایط کرونا اسون تر از همیشه میدن 

انشالله خوب میدی

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا