2726
عنوان

تو بد دوراهی گیر افتادم...!

256 بازدید | 7 پست

توتاپیکای قبلم گفتم مشکلم چیه و میخوام جاا بشم

۲۰روزه قهرم باشوهرم عوضی یه زنگ بهم نزد

درعوص همش فامیلاشون بهم زنگ میزنن

من باید چکارکنم؟؟شوهرم اصن مرد نیست ...اصلا عاطفه نداره

امروز داداشش گفت برگرد براش شرط بزار...

من اگر بخوام برگردم شرطم اینه کلا دور خانواده ی عوضیشو خط بکشه...

و میدونم عمرا این کارو نمیکنه

ازش متنفرم ولی از طلاقم میترسم

از یه طرف زندگی کردن با مردی ک هیچ اعتمادی بهت نداره...مردی ک دهن بینه...مردی ک کل خاندانش تو زندگیت سرک میکشن خیلی سخته خیلی

خانوما بگین من چکارکنم؟

اگ شوهرم واقعا منو میخواست این۲۰روززنگم میزد...

حسم میگ ازترس مهریه و نفقه اینطوریه

تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم میشه برام دعا کنین؟🤯🥴         من به قربان خدا چون که مرا غمگین دید..                            بهر خوشحالی من دردلم انداخت تو را😊😍                        

خو نیمخوادت جدا شو .وقتی ازش بدتم میاد 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچه داری برگرد زندگی کن.........................................................اگه هم نداری برین مشاور مشکلاتمون رو حل کنید...........................مشکلات تو زندگی همه هست.......................در اخرم هم انتخاب با خودته .....................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2728
چرا تاپیکهای خیانتو میریزین تو سایتا؟

چ خیانتی؟

تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم میشه برام دعا کنین؟🤯🥴         من به قربان خدا چون که مرا غمگین دید..                            بهر خوشحالی من دردلم انداخت تو را😊😍