2733
2734
عنوان

ار وفتی زایمان کردم شوهرم..

1667 بازدید | 46 پست

۴ شبه زایمان کردم سزارین شدم 

منو شوهرم خیلی عاشقانه و رمانتیک زندگی میکردیم شوهرم خیلییی دوسم داره تاحالا نشده بود ی روزم بم نگه دوست دارم..

اما تو این چند روز ک زایمان کردم اصلا مثل قبل نیست باهام حتی وایم یکمم وقت نمیزاره..همش بالاسر بچست یا ام ک با مادرش در حاال حرف زدن(مادرش خونه ماس چن دوز)

یجورایی حس تنهایی میکنم😔اصلا یجوریم هی بغضم میگیره گریم میاد بنظرتون زباد حساس شدم؟اخه تاحااالا ی شبم نشده بود کنارم نخابه حتی موقع دعوا...اما چن روزه اتاق میخابه..

خب تو باهاش حرف بزن 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی😍

خب بهش بگو 

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
2731

ذوق بچه رو داره عزیزم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بعد از زایمان این حس ها تا ۱۰ الی ۱۵ روز طبیعی هست عزیزم،مثل یه سندرم پیش از قائدکی ولی شدید تر

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
2738

خب ازش بپرس چرا جدا مبخوابه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706