2726
عنوان

رشد قد😬😬😬

1517 بازدید | 79 پست

سلام دختر خاهرم ۱۵سالشه کلاس نهمه

قدش ۱۵۹،۱۶۰

میگ خیلی کوتاهم

بنظرتون با ۱۸سالگی چقدررر میشه؟؟؟

دهنمونو سرویس کرده تو کروناهم ک نمیشه کلاس رفت

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا ۳ سال بعد پریودیم خیلی رشدم خوب بود ولی بعدش دیگه یکی دو سانت

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

من تا۲۰ سالگیم رشد کردم.۱۳ پریود شدم

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷

معموليه  ،كوتاه نيست دخترا از زماني كه پريود ميشن تا دو سال خوب قد ميكشن بعد كم يا متوقف ميشه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بستگی داره به اینکه کی پریود شده اگر از دو سال بیشتره دیگه رشد نمیکنه و صفحه رشد بسته شده دیگه 

زیر ١۶۵ برای خانمها کوتاه حساب میشه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706