2410
2553
عنوان

قرص اندانسترون و دمیترون بیاین

1998 بازدید | 6 پست

یکیش جلد طوسی داره فقط روش نوشته اندانسترون 

یکیشم نارنجی هست نوشته دمیترون زیرشم کوچیک نوشته اندانسترون ، کدومش دمیترون هست آخه میگن اندانسترون تو بارداری واسه حالت تهوع ضرر داره 

من حالم خیلی بده میشه صبا ۲ بار استفراغ میکنم حتا b۶ هم اثر نداشت روم قراره هفته دیگه برم دکترم یه دختر عمه دارم دارو سازه اون دمیترون جلد نارنجی که روش ریز نوشته اندانسترون داد بهم تا ۳ روز که نرفتم دکتر بخورم اخه حالم خیلی بد میشه بنظرتون خوبه خانوما

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دو اندانس هستن 

دمیترون نام تجاریشه عزیزم

برا بارداریم بده نخور 

حالت تهوع بارداریع دیگ همو b6مصرف کن

اگ نمتونی دوباره برو ب دکترت بگو تحت نظر دکتر بخور

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2720
۴ یا۳ روز دیگه میرم

بهترین کاره

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|