2410
2553
عنوان

شوهرمو ول کردم الان نمیدونم کجابرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 87 پست
نه نرو اصلا نرو برو خونه مادرت بعدش بگو یا من یا رفیقات

راهنمایی الکی نکن شهر هرت نیست که

یهو شوهره رو لجبازی نمیره دنبالش زندگیش خراب میشه

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها چون توان کش دادن بیشتر ندارم جواب دادم تو پارکم داره میاد دعاکنید قوی باشم همه چی حل شه ممنون ...

برو عزیزم آفرین ولی سر سنگین باش بگو اینبارو بخاطر دخترم قبول کردم دفعه بعد دیگه بر نمیگردم

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
2720

عزیزای دلم از من که گذشت اونایی که مجردن خوب تحقیق کنید شوهرتون رفیق باز نباشه درست نمیشن 99درصدشدن نمیشن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
بچه ها چون توان کش دادن بیشتر ندارم جواب دادم تو پارکم داره میاد دعاکنید قوی باشم همه چی حل شه ممنون ...

کار خوبی کردی خدا به همرات سربه سرش نذار امشب

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸
راهنمایی الکی نکن شهر هرت نیست که یهو شوهره رو لجبازی نمیره دنبالش زندگیش خراب میشه

شوهری که براش ارزش قاعل نشه و نیاد سراغش پس باهم زندگی نکنن خیلی بهتره چون به رفتارش ادامه میده و ازارش میده

اگه الان بره خونه معلوم میشه اون اقا هر کاری که بخواد میتونه انجام بده

2714

بچه ها قبلا به خانواده های هر دوطرف گفتم هیچی حل نشده فقط بدتر بینمون فاصله افتاده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

اصلا رفیق بازی بعضی اقایونو درک نمیکنم.عزیز من جدی برخورد کن یعنی ک چی اخه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

عزیزم خیلی مواظب زندگیت باش. من فردا صبح با یک بچه دارم طلاق میگیرم. بیخیال. به جای اینکه قهر و دعوا داشته باشین سعی کن پای دوستاش رو قطع کنی.زندگی منم همینجوری تموم شد

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
اوکی یعنی هر بار اینجوری اذیتش کنه بهتره؟

من بچه دارم طلاق برام راحت نیست وگرنه هزاربار میرفتم چرا عمرمو هدر بدم.... نمیشه

خودت ماشینو بردار بچه تو ببر بیرون.چرا منتظری همسرت ببرتون؟؟؟؟ببین مردی که مدام بارفیقاش باشه را باید با سیاست بکشی سمت خودت بامهربونی و محبت.باقهر و دعوا بدتر میشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706